збільшення губ для великих, повні губи

Багато зробили вибір на користь збільшення губ для отримання більш повної і чуттєві губи. Люди з тонкими губами або пом’ятий з лініями є кращими кандидатами на цю виборну косметична процедура. Це простий і навряд чи буде потрібно багато часу і зусиль. Пластичні хірурги привести індивідуальні результати для своїх пацієнтів шляхом використання наповнювачів або імплантатів.

Наповнювачі ін’єкцій, які збільшують обсяг губ. Жир, колаген, Artecoll, Autologen, Dermalogen і фасції деякі з наповнювачів. Спеціаліст вводить одного з цих речовин, вибраних частин губ, щоб забезпечити належне форми і розміру. Це робиться обережно, тому що очікування одного кандидата варіює від одного.

Багато пацієнтів і пластичних хірургів часто воліють жиру або колагену для збільшення губ. Колаген вводиться з кута рота в інші частини губи. Ін’єкції жиру, з іншого боку, більш докладно процедури. Пластичні хірурги керувати місцевою анестезією на регіон, звідки жир, береться. Жир обережно відсмоктували за допомогою всмоктувального пристрою, після чого він вводиться в губи. В якості анестетика вводять, пацієнт відчуває себе мало будь-яка біль або дискомфорт. Незначні вм’ятини або пухлина є загальним після проходження процедури, яка поступово спадає і зникає протягом часу.

Ефект збільшення губ для великих, повні губи використанням наповнювачів є тимчасовими. Щеплення забезпечує більш стійкі результати. Синтетичні імплантати, такі як Gore-Tex, SoftForm і м’яких ПТФЕ вставляються в губи, роблячи розрізи по кутах губ. На відміну від наповнювачів, імплантати чи не поглинаються організмом і залишаються на місці без усадки. Люди повинні обговорити плюси і мінуси процедури зі своїм пластичним хірургом, перш ніж приймати остаточне рішення. Це дасть вам чітке розуміння і видалити будь-які неправильні уявлення.