Найбільш задавати питання про лазерної епіляції

Це було так давно Лазерна епіляція була ввести в галузі дерматології. Справді, багато людей тепер використовують цей вид лікування в якості заміни воском, гоління і вищипування. Через багатьох переваг, ця процедура широко використовується у всьому світі як чоловіки, так і жінки. Фактом є те, що чоловіки і жінки мають проблеми з надмірною кількістю волосся в деяких областях тіла. Ця область може включати в себе груди, пахви, шия, спина, руки, ноги і лінії бікіні. Однак, є ще інші, які бояться спробувати цю процедуру з ряду причин. Деякі з них без відповіді питання щодо цього лікування. Нижче наведені деякі часто задають питання з цього лікування:

1. Що таке лазерна епіляція?
Це процес видалення небажаного волосся в організмі за допомогою лазера або посилення світла при індукованому випромінюванні. Лазерний промінь з різною довжиною хвилі проникає у волосяний фолікул, а потім знищити його коріння, щоб зупинити подальше зростання волосся в обробленої області.

2. Чи є це лікування постійним?
Хоча це руйнує коріння волосся, це лікування є безперервним процесом. Вона не може дати 100% гарантії, що вона буде завжди. Ефективність цього лікування залежить від характеристик на шкірі пацієнта. Серед цього є тип волосся, пігментів і типу шкіри. Однак, це вважається найбільш ефективним способом, щоб видалити надлишок волосся протягом більш тривалого періоду часу.

3. Чи є процес болючий?
По-перше, пацієнт може відчувати себе трохи дискомфорт в області проходить лікування, але це тільки на деякий час. Це всього лише природною реакцією шкіри. Холодне повітря в даний час підірваний в області, як лікування прогресивною. Постраждалому районі також стане червоним і брижах, але це тільки для одного до трьох днів залежно від оброблюваної області.

4. Які переваги цього лікування?
Лазерна епіляція це найшвидший і легкий спосіб видалення непривабливі волосся в різних частинах тіла. Крім того, це лікування можна видалити волосся в багатьох частин тіла. Він може також гарантувати більш тривалий ефект у порівнянні з воском і гоління.

5. Чи є лазерна епіляція підходить для всіх типів шкіри?
Завдяки прогресу в області науки, це лікування в даний час підходить для всіх типів шкіри, навіть для тих, у кого чутлива шкіра. В ідеалі, вона працює краще за все тим, у кого жорсткі волосся. Таким чином, світлій шкірі з темним волоссям є прекрасною комбінацією.

6. Скільки лікування мені необхідно?
Обсяг лікування залежить від ділянки шкіри, що підлягає лікуванню. Рекомендується шести до восьми сесії потрібне лікування в залежності від шкіри.

Це лише деякі з питань, додається до даного лікування. Найбільш ефективний спосіб відповісти на це, щоб особисто спробувати цю процедуру і подивитися на себе правду за всім цим.