hotspa ванна для ніг – допомога на дому

Що робити, якщо ви могли б призвести пустощі, розслабляючий досвід Спа-педикюр в приватному житті і комфорту Вашого власного будинку, коли ви хотіли? Що робити, якщо ви могли б миттєво полегшити ваш стрес і лікувати ваші втомлені ноги до зовсім нагрівають ванну? Олена Троянська, довірений краси бренду з кількома успішними особистої гігієни, робить це можливим з їх Ванни Hotspa пішки. Працюють професіонали в манікюрних салонах по всьому світу, ванни ноги Hotspa представлені всі дзвони і свистки, щоб не тільки допомогти, але масаж і догляд за ногами, у свою чергу, розслабляючи тіло і дух за допомогою тільки одного витончений прилад.

Олена Троянська Hotspa Професійна ванна для ніг кінцевої риси ролик масажери, які м’яко масажують ноги, а вони вбирають. Тиск активований змінні масажні насадки пропонують універсальні варіанти – пемзу, відлущуючий кисті, точковий масаж, або масаж acunode. Ароматерапія дозатор дозволяє змішувати заспокійливі ароматичні масла з водою для ще більш расслабляющим досвідом. Моторизованих pedicenter обертається і може управлятися з простим натисненням ногою. Потужні струмені води може розпорошити гарячою або холодною водою й пропонувати подальші дія масажу на ногах, як інфрачервоне тепло допомагає майданчик для обігріву ніг до ідеальної температури.

Ванна Hotspa ніг не тільки дуже легкий на ногах, але розроблений, щоб бути простим у використанні, і легко чиститься. Ванна має 3,2 літра води і може бути очищена легко і зручно. Водонепроникний сенсорним управлінням ніг зробити пристрій дуже легко контролювати.

Якщо ви хочете, щоб замочити ноги попереднього полірування, що для професійного виду педикюру, або просто заспокоїти і розслабити втомлені підошви, ванни Hotspa ноги не розчарує. Що так багато варіантів для масажу і лікування, всі впевнені, щоб отримати вигоду з ванни для ніг Hotspa.