як зробити сиськи ростуть

Пам’ятаю, кілька років тому … У той час я використовував заздрити великими грудьми жінок я хотів би бачити в журналах … і мені завжди було цікаво, як зробити сиськи ростуть, як у них. Я навіть намагався “Чарівний” прилад, який обіцяв мені зростання … все, що я хотів, були повні, круглі грудей.

Як тільки моя груди підсилювач прибув в пошту у своїй папері коричневий пакет, він був негайно очевидні підсилювач був гумкою опір гуми. Сповнені надій, я сумлінно виконував всі вправи в інструкції, сподіваючись на диво.

Це смішно для мене зараз, але багато жінок все ще мають маленькі груди, які викликають у них почуття сорому. Хірургія може бути й мови, тому що для такої величезної сумою грошей і йти під ніж для збільшення грудей занадто ризиковано, не кажучи вже дорого.

Як не дивно, є частка правди в тому, що ви можете виконувати певні вправи для розвитку свого грудей.

За певних вправ груди виконуються, ваші грудні м’язи, розташовані поряд з вашою грудей стає сильнішою, і як вони роблять, вони піднімають груди, що дає ваша груди повніше, кругліше зовнішній вигляд.

Я вважаю, що природні альтернативи хірургії завжди буде найбезпечнішим варіантом для збільшення грудей. Якщо ви хочете дізнатися, як зробити сиськи ростуть більше, я кажу дотримуватися природних засобів! Здійснення допомагає збільшити груди м’язи, які в свою чергу допомагає вашій грудей виглядати набагато більше і повніше. Мої улюблені вправи включають віджимання.

Я зазвичай роблю стіни віджимання першим. Я просто ходити ноги трохи назад, на більш міцної стіні, і я стою з ноги близько один до одного. Тоді я кладу руки на ширині плечей один від одного стіною долонями вниз. Я вдихаю і натисніть моє тіло вперед, не забуваючи тримати мій животик заправлені всередину, то я видихаю, як я повертаюся у вихідне положення.

Зробіть принаймні десять віджимань для досягнення найкращих результатів.

Наступна вправа дуже проста і може бути зроблено в будь-якому місці. Ви просто тримайте ваші долоні, так що ваші пальці вгору … Ви просто підштовхнути їх разом. Це дійсно будує м’язи грудей, а також запобігає обвислих грудей.

Ви також можете провести лікті і долоні разом з грудної клітини невеликі шляху. Натисніть лікті і долоні щільно разом, направте долоні до стелі і перемістити їх вгору і вниз, принаймні в десять разів. Це створює ваші м’язи верхньої частини грудей.

Деякі жінки клянуться молокоотсоси і конусів. Я особисто не думаю, що вони варто. Мені здається, що мінімальне зростання, який вони надають, не варта свічок використання цих пристосувань.

Ще один перспективний засіб правового захисту, яке я клянусь, являє собою поєднання трав і вітамінів. Там були численні дослідження, які доводять, що деякі трави, такі як фенхеля і пажитника сприятиме зростання грудей. Вони роблять це шляхом обману ваше тіло у виробляти більше гормонів … гормонів, відповідальних за ріст грудей.