як зникають ваш вік плями

Однією з основних причин за те, що вікові плями тривалої дії сонячних променів. Інших причин їдять занадто багато масла у вашому раціоні, дієта з низьким вмістом поживну цінність і слабкою печінки.

Взагалі вікових плям починає з’являтися наприкінці 30-х років, тому що шкіра в меншій мірі здатні до регенерації і замінити пошкоджені клітини від дії сонця. Крім того, що непривабливі як затемнює виявлення раку шкіри створюючи тим самим ризик розвитку раку в майбутньому.

Вік плями легше попередити, ніж лікувати їдять зелені листові овочі і речі, які багаті каротином, такі як морква, солодкий картопля, вовк-ягоди і т.д. допоможе зменшити ваші шанси на розвиток вікових плям.

Якщо ви вже з цією проблемою, то не хвилюйтеся, що є безліч способів, доступних на ринку, через який ви можете поступово ваш вік плями або може повністю позбутися від них.

Якщо ви серйозно ставитеся до своєї шкіри Скачайте безкоштовний гід омолодження шкіри. Це повинна читати.

Зменшення Крем: Креми яка відбілювача в ньому є хорошим вибором для позбавлення від дуже легких вікових плям, тоді як рецепт крему, який має Вітамін А в це більш ефективно, ніж на позабіржовому креми.

Лазерні процедури: Якщо у вас є темні плями віку, то лазерне лікування теж хороший варіант. Він горить уражені ділянки шкіри і, отже, регенерації нових і свіжої шкіри відбувається таким чином видаляючи пігментні плями. Лазерна обробка не миттєвий процес вимагає часу і принаймні один або два тижні.

Ще одна цікава опція використовувати хімічний пілінг.

Хімічні кірки: Хімічні кірки роботи шляхом видалення зовнішнього шару шкіри допомогою нової і свіжої шкіри на поверхню. Це ефективне рішення практично всі проблеми шкіри, як пігментні плями, шрамів від вугрової висипки, чорні голови, білі головки, зморшки і т.д. Хімічний пілінг може бути використаний в комфорті вашого власного будинку.

Залежно від інтенсивності вашій шкірі є проблеми різної інтенсивності хімічний пілінг, доступних на ринку. Найбільш ефективним з них є висока інтенсивність пілінгу, тому що вони впливають на глибокі шари шкіри.

Хімічні пілінги доступні в ціновому діапазоні від $ 80 – $ 600. Тут великий вільний 4 частини керівництва по хімічний пілінг кажу вам, що очікувати від хімічного пілінгу. Необхідно завантажити прямо зараз!