як запобігти герпес спалаху від сонячного світла – поради та рекомендації для лікування герпесу

Я люблю літо, але єдине, що руйнує його для мене є те, що, коли сонць і його хороший і гарячий він прагне, щоб викликати спалах герпесу! Чи можна рекомендувати спосіб захистити губи від сонячного світла? І, щоб спробувати запобігти герпес? Не рекомендувати мене ніякими кремами спеціально для герпес, тому що вони ніколи не працюють для мене, у всякому разі вони роблять їх гірше. Отже, як запобігти герпес Спалах від сонячного світла?

Я особисто знаю, що я отримую герпес, коли я або отримати порізи на мій рот, коли район чи область сухий, нерідко викликані сонячним світлом сушив шкіру вгору. Я виявив, що викладання зволожуючий крем на, як правило, ті, які також мають захист від сонця в них теж. У мене також є бальзам для губ з захистом НД Я бачив, як зменшення кількості герпес, що я страждаю від.

Крім того, невеликий порада, яку я знайшов: Я завжди страждав від великої потворний паршивої герпес і я намагався кожен трюк в книзі з’являються з них, обмерзання, відбілювач, рідина для зняття лаку багато. Я пробував кожен крем і вони не працюють для мене. Однак, тепер, як тільки я отримую або, що трохи суха шкіра, що я зазвичай отримую перш ніж я отримую герпес або коли я прокинувся з цією маленькою червона шишка я поклав Sudocrem на ньому.

Я спробував його одного разу, коли один з’явився і у мене не було крем для рук, тому я надів її, я тримав герпес повністю задушені, весь день, коли я була в будинку, а потім я поклав крапля на перш ніж я пішов спати і коли я прокинувся, я все ще був герпес, але це було не так помітно, це було просто трохи червоного, це не виглядало наполовину так погано.

Єдиний недолік, коли ви перебуваєте у своєму власному будинку ви повинні ходити з білою плямою на обличчі, але я думаю, що це досить добре жертву менш помітним герпес. Крім того, якщо ви збираєтеся використовувати макіяж, щоб приховати це, трохи крапля втирати в це робить поверхню набагато простіше наносити макіяж теж. Я дійсно запропонував Sudocrem будь-кому, і я думаю, що немає ніякої шкоди в спробі, якщо все інше не вдалося.

Моя мама отримує погані герпес, коли у відпустці, і лікар дає їй приписані таблетки, які запобігають герпес виникнення. Перейти теж повинен звернутися до лікаря, якщо вона стає гірше. У мене така ж проблема. Я використовую Carmex (самозабутньо не тоді, коли у вас є герпес), він має SPF 15, і це дійсно добре для ваших губ.