факти соляріїв

Ринок обладнання для засмаги переживають бум десять років тому, коли популярність соляріїв та ламп будинку досяг максимального рівня. Кожен мріяв залишитися меду шкіра круглий рік, і раптом, що було можливо. Засмагла шкіра виглядає великим, але це важко доглядати і досить небезпечними в обслуговуванні. Сучасне обладнання включає засмаги УФ-променів пристроїв, особливо після обізнаності про ризики для здоров’я приніс традиційні засмаги в солярії відлякує багатьох людей від відвідування соляріїв. Спрей для засмаги стенд таким чином, винайшли, доповнені послуги, які включають зволожуючі і омолоджуючі процедури, а також додатків тьмяні підготовчого і УФ процедури прискорення.

Для людей, зацікавлених у відкритті солярію, засмага обладнання зі знижкою або спеціальні пакети вигідна альтернатива платити за франшизу. Є компанії, які піклуються про кожному рівні соляріїв монтаж, програмування і керування. Залежно від складності системи, дубильні обладнання може бути надана допомога спеціальними програмного забезпечення, але витрати на такий утиліти виразно вище. Отже, потреби в солярій варіюватися від замін ламп та системи хронометражу для акрилових гігієни, дезінфікуючі засоби і всі види захисту очей.

Ліжко таймери наприклад є обов’язковим частина обладнання для засмаги, без таких пристроїв, важко керувати і здійснювати моніторинг сесій і забезпечити хороший потік бізнесу. Такі елементи можна налаштувати для ручних операцій або забезпечити високий рівень сумісності з комп’ютером програмне забезпечення салону може використовувати. Високий рівень професійної підготовки при цьому може бути досягнута з деякими інвестиційних грошей і трохи особистого зусилля. І тут ми повинні додати кілька речей, про можливість піти на засмагу використовували обладнання, яке зазвичай перепродується за нижчими цінами. Чи є така соляріїв надійні?

Секонд-хенд обладнання для засмаги створює низку ризиків, що будь-який інвестор повинен бути в курсі. Насамперед, як технологічно просунутих це таке? Наскільки добре ліжко дотримуватися правил безпеки у використанні? Які небезпеки для здоров’я моделях йде мова? Список гарячих запитань можна продовжувати, оскільки використовували обладнання для засмаги можуть приховувати безліч схем і шахраїв. Технічна експертиза пристрою, який ви хочете придбати абсолютно необхідно, якщо продукт вже не має сертифікації від національного органу. Ще одним недоліком використані соляріїв в тому, що ступінь використання нижче, в порівнянні з нових моделей.