старий одяг ВМФ на знижку

Якщо ви схожі на мене, то ви завзятий покупця. Я часто відвідую магазини, як Banana Republic, Gap, Sears, і інші будь-які вихідні. Ми з дівчатками потрібно бігти, а це, AOS нашої традиції.

Але те, що ми, Äôve недавно виявив є дорогоцінні камені, щоб бути знайдені в Old Navy. Old Navy є футболки, сорочки, джинси, вантажів, шкарпетки, нижню білизну і багато іншого для чоловіків і спідниці, шльопанці, милі топи, і стильні аксесуари для жінок. Ціни правильні теж. Old Navy має якості, які недалеко від Gap або експрес, але ціни в два рази нижче.

Для великих угод, Old Navy, AOS сайті oldnavy.com має поштову програму підписки, яка інформує вас про наступне продажів, майбутніх знижки, а коли наступного вільний угоду доставка буде жити. Без угод ви все ще можете робити покупки онлайн і зберегти себе поїздка в магазин і платити тільки $ 5, використовуючи їх, Äúfamous перевезення вантажу $ 5., AU

Але якщо одяг надійде у продаж не забудьте купити його найближчим часом, одяг, здається, не залишитися на полицях Старий флоту дуже довго. Згідно з нещодавно журнал Forbes, стара ланцюг ВМФ магазинів зростає так, якщо в магазині вже не знаходиться в області поруч з вами він скоро буде.

Як багато людей Дону, АОТ знати про Old Navy, що ви на додаток до передплати на розсилку, Старий флоту для того, щоб отримати знижки Старий ВМС ви також можете придбати подарункові карти Старий ВМС онлайн в магазинах, як Ebay за частку від вартості а потім використовувати цю подарункову карту в магазині і заощадити трохи грошей. Наприклад, я недавно купив $ 100 подарункову карту на $ 70 онлайн, а потім об’єднання мої старі купони флоту я купив 100 доларів одягу всього лише $ 50. І зауважте, якість одягу чудово, і на 1/3 вартості, що я заплатив би в Gap, ви можете, АОТ піти не так.

Робота в інтернеті багато? Є також сайти, які віддають Старий подарункові карти ВМС безкоштовно. Ці веб-сайти можуть зажадати, щоб Ви закінчили безкоштовна пропозиція, але харчування не завжди безкоштовно. Моя дочка недавно завершив на таку пропозицію і отримав светр з нього.

Тому, перш ніж купити магазин поруч, не забудьте зайти на старе військово-морського флоту в першу чергу.