природного лікування розтяжок

Для багатьох людей, розтяжки сумний факт життя. Навіть якщо ви ніколи не були вагітні або отримали велику кількість ваги протягом короткого періоду, є ймовірність, що сплески зростання в підлітковому віці призвели до розтяжок. Так як це проблема, яка зачіпає велику кількість населення, існує безліч препаратів для лікування розтяжок.
Дана стаття присвячена природних альтернатив, які допомагають звести до мінімуму появу розтяжок. Майте на увазі дві речі: крем або лосьйон не може усунути розтяжки і природного лікування зайняти більше часу для отримання результатів, ніж комерційні продукти.
Більшість домашнє лікування були використані протягом багатьох років. І хоча кожне лікування може відрізнятися від інших, всі вони мають одну спільну рису: пілінг і зволоження. Відлущуючий інгредієнт може бути використаний окремо і перед застосуванням природного крем або він може бути включений в неї.
Ми поглянемо на деякі з цих природних лосьйони шрам в наступному тексті.
Розтяжки можуть бути зведені до мінімуму за рахунок використання недорогих домашніх засобів. Масажні постраждалих районах з алое вера гель, шипшина масло, лляна олія, оливкова олія, риб’ячий жир або масло лаванди може допомогти зменшити появу розтяжок. Ці та інші продукти також можуть бути змішані разом, щоб сформувати більш складні домашні лосьйонів.
домашні засоби, щоб розглянути
Наприклад, поєднувати:
* 1/2 чашки оливкової олії
* 1/4 чашки гель алое віра
* 4 капсули вітаміну Е (видалення рідини і відкинути корпус)
* 2 капсули вітаміну рідини
І покласти суміш у герметичному контейнері в холодильнику. Нанесіть цю суміш на ваші розтяжки кожен день. Цей лосьйон зволожуючий крем, тому вам потрібно для відлущування перед її використанням.
Іншим варіантом є наступний природний бальзам. Додаючи природні отшелушивающие, як вівсянка або мелену каву, вам не потрібно буде для відлущування заздалегідь.
* 1/2 чашки какао-масла
* 1 столову ложку олії зародків пшениці
* 1 чайна ложка абрикосового масла
* 1 чайна ложка масла вітаміну Е
* 2 чайної ложки тертого бджолиного воску
Вам потрібно буде нагрівати цю суміш, поки віск не тільки розтане. Потім помістіть в герметичний контейнер і зберігати в холодильнику. Для використання ви можете застосувати його безпосередньо на розтяжки, поки не отримаєте бажаний результат.
Кожен з вищезазначених альтернатив дійсно для різних випадків. Остаточний вибір буде залежати від вашого бюджету і ступінь вашого стану. Терпіння є ключовим, однак. Більшість з цих методів лікування може зайняти до 5 місяців, щоб показати позитивні результати.