особистого догляду за шкірою є особистим

Ми всі знаємо, значимість особистого догляду за шкірою. Думка про те, як до (для особистого догляду за шкірою) відрізняється від людини до людини. Деякі люди вважають, що збирається салони краси щодня носить особистий характер догляду за шкірою. Інші вважають, що особистого догляду за шкірою є лише питанням застосування деяких крем або лосьйон на шкіру, то й річ. Тоді є люди, які думають, що особистий догляд за шкірою є подія, яка відбувається раз на місяць або раз на рік. Проте інші люди зайняті себе ‘особистого догляду за шкірою “весь час. Тим не менш, особистого догляду за шкірою не так вже складно і при цьому це не так дорого (думати про те, як корисно це). Догляд за шкірою після звичайного або процедури для відвідування з вимогами вашої шкіри.

Навіть перш ніж почати з звичайного, необхідно визначити ваш тип шкіри (жирної, сухий, чутливою, нормальної і т.д.) і вибрати особистий догляд за шкірою продуктів, придатних для його (ви можете поекспериментувати з кількома особистої гігієни шкіри) . Тут дійсно процедуру, яка повинна працювати для більшості людей з регулярними шкіри.

Початкова річ на особистому щоденного догляду за шкірою є “чистка”. Три основних інгредієнтів миючий засіб у нафти, води і поверхнево-активні речовини (змочувачі). Нафта і поверхнево-активних речовин витягти бруд і жир з шкіри та води, потім припливи його, таким чином роблячи вашу шкіру чистою. Можливо, вам доведеться спробувати декілька миючих засобів, перш ніж ви знайдете той, який підходить вам найкращого. Однак, ви повинні завжди використовувати мило без миючих засобів. Крім того, ви повинні використовувати ледь теплу воду для очищення (гаряча і холодна вода, як, тригером до пошкодження шкіри). Будьте обережні, щоб не надмірно очистити шкіру і вітру до пошкодження шкіри протягом процедури.

Друга річ, на особистому щоденного догляду за шкірою є пілінг. Шкіра слід природна процедура обслуговування якому він видаляє мертві клітини і замінює їх нових клітин шкіри. Пілінг це просто спосіб для полегшення шкіри в цьому процесі. Мертві клітини шкіри не здатні реагувати на особистої гігієни шкіри, але як і раніше споживають ці продукти, отже, запобігання їх від досягнення нових клітин шкіри. Таким чином, видаляючи мертві клітини шкіри необхідно, щоб мати можливість для підвищення ефективності всіх засобів особистої гігієни шкіри. Як правило, це відлущування місці відразу після чищення. Як і з будь-яким особистим процедуру догляду за шкірою, важливо, що ви розумієте, як значно пілінг вам потрібно. Відлущування 4-5 рази на тиждень для жирної / нормальної шкіри і 1-2 рази на тиждень для сухої / чутливої ​​шкіри. Відлущування пару разів більше, в жарку і вологу погоду.

Наступна річ, на особистому щоденного догляду за шкірою зволожуючі креми. Це одне з найбільш важливих речей у особистого догляду за шкірою. Навіть люди з жирною шкірою вимагає зволожуючі. Зволожуючі не тільки запечатати вологу всередині клітини вашої шкіри, а й залучити вологою (з повітря) в міру необхідності. Використання занадто значно зволожувач може все ж забивають пори шкіри і вітру до шкоди вашій шкірі. Кількість зволожуючого вимагає ваша шкіра буде виявитися очевидним для вас протягом 1 тижня ви використання зволожуючого крему. Крім того, застосування зволожуючого найбільша, коли ваша шкіра ще волога.

Останнє, що на особистому щоденного догляду за шкірою є сонцезахисний крем. Багато зволожуючі (денні креми / зволожуючі) поставляються з УФ-захистом – так що ви зможете отримати подвійну вигоду від них. Такі зволожувачі рекомендуються для всіх днів (незалежно від того, це сонячно або похмуро).

Знову ж, експериментувати з численними особистої гігієни шкіри, а також з кількістю вас має застосовуватися. Що дає вам найкращі результати є найкращим особистим рецептом догляду за шкірою для вас. Тим не менш, у випадку, якщо є якась шкіри дилеми, то краще проконсультуватися з дерматологом, перш ніж ви насправді почати використовувати будь-які засоби особистої гігієни шкіри.