молоко, серйозні або гірше Частина I

Ось питання, яке викликає суперечки і чиї відповіді будуть ж різноманітні, як число людей, відповівши!

У Франції статті, опублікованій в паризькій газеті починається знову суперечки. У статті йдеться про книгу, видану Тьєррі Souccar, журналіст, редактор і біохімік формування.

У своїй книзі Тьєррі Souccar стверджує, наукові дослідження за підтримки, що «є більше, ніж два молочних продуктів в день може виявитися шкідливим для здоров’я”.

Він як і раніше вказує: “Спочатку і генетично, людина полягає не споживати молочні продукти деякі з нас адаптовані Дослідження показують, однак, що 75% людських немає лактази, ферменту, необхідного цьому перетравлювати лактозу молока ідея … не походять від молочних продуктів, але споживати деяку кількість менше. Що молочної промисловості не говорить, це те, що можна знайти також кальцію в свіжі сардини, мигдаль, петрушка, вода або креветками “.

Офіційна позиція, згідно з декларацією професора Сержа Hercbert, директор з досліджень в Inserm, “це diabolisation молоко може бути небезпечно: це більш ризиковано не споживає всю її”. Зі свого боку, професор Merry Анрі, рак фахівець в медичному факультеті Монпельє (Франція), заявляє: “що було б невірно говорити, що молоко є канцерогенною продуктом необхідно все ж звернути увагу на зловживання .. Три або чотири молочних продуктів в день, це занадто багато “Важливо, щоб спочатку провести різницю між молоком і те, що один називає молочних продуктів, це означає, що продукти, отримані з молока (йогурту і сиру). Треба все ж звернути увагу на зловживання. Багато натуропати або naturopathes надати певному місці, в невеликій кількості, з молочних продуктів або препаратів, що містять молоко.

Попередній взаємодія запит, якщо молоко повинно або Трот їв, я бажаю, щоб привернути повідомлення докладно, що молоко є дієта теж не ковток. Це Тому не слід Трот поїв у разі їжі, що містить різні білкові дієти (м’ясо, курка, риба, урод, загальне боби, і т.д.).

Попередній взаємодія запит, якщо молоко повинні або не Трот їв, я бажаю Оскільки більшість naturopathes, споживання молока є Трот звернувся, тому що чітко Кипріана. Основними причинами подзвонили і на цю заборону в тому, що молоко підтримує послідовність слизу, що Кипріана домагається не створює додаткових лактази, ферменту, основний до перетравлювання молока також, що він діє раціону надмірно багатий всередині насичених жирів.

Усередині indirectlys і слизу немає, проте ніяких офіційних інтерв’ю, щоб допомогти цій комісії. Інші, ніж у відповідності з випробуванням лікар JP Desmets член колеги з naturopathes Квебек, дітей та уловів і холодний, кашель або астма, визначити їх вимоги погіршення в той час як вони споживають молоко, в той час як він покращує, коли вони перестають їсти багато .

Я дам вам в моїй наступній статті більш точне уявлення про думки про доцільність споживання або ім’я молоко, я згадаю вам пізніше точки зору деяких відомих лікарів або naturopathes.