курси масажу

Визнаний одним з кращих методів лікування, масаж означає різні речі для різних людей. У нещодавно опублікованій статті журналу виявлено понад 80 видів масажу, більшість з яких розроблені тільки за останні 30 років. Але давайте почнемо з основ: мануальна терапія масаж. Ручний масаж включає в себе маніпуляції м’яких тканин, таких як м’язи. Тиск на тіло допоможе відпочити, відновити сили, полегшити біль, або розбити тканин шраму.

Використовуючи виміряне рух з різною швидкістю (швидкого до повільного), відстані (амплітуди) і сили (силове дбайливого) може принести бажані результати. Протягом багатьох років, масаж став дуже популярний курс як все більше людей дізнаються про її переваги. Поступивши на курси масажу забезпечить яскрава пляма у вашому майбутньому. Багато споживачів в даний час інвестиції на їх здоров’я і благополуччя. Вони шукають альтернативних та природних методів лікування, таких як масаж, щоб переконатися, що вони будуть користуватися загального доброго здоров’я.
Якщо Ви зацікавлені у вступі на курси масажу, австралійський коледж природної терапії має цілий ряд навчальних програм, які дуже затребувані сьогодні. Серед курсів масажу Ви можете очікувати включають Диплом з комплексного види терапії, лікувальний масаж і спа-процедури, лікувальний масаж. Сертифікат IV в ароматерапії, Сертифікат IV в масажної терапії практику і диплом в галузі рефлексології також пропонується. Нижче наводиться короткий огляд того, що ви можете очікувати від цих курсів:

Диплом інтегрованої терапії тіла
Охоплюючи різноманітний асортимент терапія, яка включає маніпуляцію м’яких тканин і потік енергії в тілі, інтегровані курси масажу дозволяє дізнатися про спеціальних методів лікування, таких як рефлексотерапія, терапія тригерних точок, лікувальний масаж, шиацу, та лікувальної фізкультури. Це найбільш повний курс масажу пропонуються в Австралії. Студенти забере багато питань, пов’язаних з масажем і опорно-рухового апарату.

дипломом лікувальний масаж і спа-терапії
Це один з найбільш захоплюючих масаж курси в Австралії, тому що він готує студентів до кар’єри в величезної індустрії спа-терапії. Повний курс навчання в поєднанні з післядипломної Advanced Certificate коледжу в Спа і Стоун-терапія інтегрований разом у цьому курсі.

Сертифікат IV в масажної практиці терапії
У рамках національно-визнаних Пакет підготовки медичних, даний курс дає навчальна програма пов’язана з анатомією і фізіологією, діагностики, патології та симптоматику. Метою даного дослідження є підвищення загального здоров’я і благополуччя людини.

Диплом ароматерапії
Записатися на цей курс масажу дозволяє зрозуміти властивості і області застосування різних видів ефірних олій для тіла. Ефірні масла цінуються за їх відновної ефектів і аромат протягом тисячоліть. Після отримання диплома від цього курсу, ви можете застосувати ефірні масла під час масажу ароматерапії метою зміцнення здоров’я.

Сертифікат IV в ароматерапії
Цей курс пропонує більш широку базу знань в ароматерапії. Будучи студентом цього курсу, ви будете знати принципи, науки і застосування ароматерапії. Крім того, фармакології масла також навчатимуть щоб ви могли знати, як він діє і реагує. Потенційних протиріч можна уникнути, так як ви стали обізнані про його компонентів.