домашнє мило зробити щось хороше для вашої шкіри

Комерційна мило ніщо в порівнянні з їх колегами домашнім: комерційні мило висушують шкіру і часто залишають огидний фільм позаду. Домашнє мило, з іншого боку, це добре для вашої шкіри і використовується менше хімічних речовин. Хоча це може здатися страшним, домашнє мило дуже легко зробити, і ви виявите, що домашнє мило також не мають жодної з проблем, пов’язаних з комерційною мила.

Комерційна мило шкідливе для шкіри і навколишнього середовища: замість того, щоб мило, вони зазвичай миючих засобів, які є продуктів на основі нафти. Тому що вони насправді не мило, вони мають тенденцію сушити вашу шкіру з їх агресивних хімікатів. Крім того, при покупці комерційної мила, що часто важко або неможливо сказати, чи є мила був протестований на тварин, і чи можуть такі випробування проводилися у відповідності з етичними принципами.

Домашнє мило менш складною. Замість того, зроблений з нафти, вони складаються головним чином з водою і маслом. Як такі, вони краще для вашої шкіри і зволожують її допомогти. Крім того, оскільки ви контролюєте процес того, як мило зроблено, не тільки у вас є розраду в знаючи, напевно, що це не була випробувана тварин, але ви також можете вибрати екологічно чистих і органічних матеріалів.

Ще одна цікава річ про те, щоб ваше власне мило в тому, що, крім управління інгредієнти, ви також контролювати всі інші елементи вашого мила. Що це буде пахнути? Яку форму вона буде? Якого кольору? Все це повністю під вашим контролем, і ви вільні створити мило, як ви вважаєте за потрібне. Крім того, оскільки ви контролюєте кожну частину процесу, ви можете контролювати те, що залишається поза, а також те, що відбувається в: Ви можете пустити масла, духи та інші компоненти, які ви знаєте, різко на вашій шкірі.

Через всіх рішень і вибору питань, мила це весело творчий процес. Вибір квітів, ароматів, форм, розмірів та інших елементів дозволяє звільнити свій розум і використовувати свою уяву. Навчитися робити мило допомагає зберегти старе мистецтво від вимирання, а також допомагає вам бути більш самостійними. І домашнє мило робить великі подарунки для інших, теж!

Використовуйте це основний рецепт. Вам потрібно зібрати лугу, очищена вода, і три олії: кокосова, виноградних кісточок і оливкове. З свої компоненти, створюють одне суміш всіх масел та іншої суміші луг і воду. Будьте обережні: лугу і води стане гарячим швидко і розпочати гасіння парами, так що ви можете зробити цю частину зовні. Нагрійте олію до 110F, і нехай луг суміші охолонути до цієї температури, а потім додати лугу суміш у масляну суміш. Залити все це в блендер і добре перемішати, поки не досягне консистенції тонкий пудинг. Нарешті, після того як вона досягла потрібної консистенції, вилити своє нове мило у форми.

Тому що луг дуже їдкими, ви повинні пам’ятати, щоб здійснювати основні правила техніки безпеки, і ви хочете, щоб переконатися, що ви носите рукавички, захисні окуляри і фартух, щоб захистити себе. Однак, якщо ви ретельно обробляти все, що робить мило так само просто, як це!

Виготовлення мила це весело, легко, творчий проект, який може допомогти розширити вашу уяву, допомогти вам і вашій родині залишатися здоровими, а також допомогти навколишньому середовищу, зберігаючи токсичні хімікати. Там немає причин, щоб не дати йому спробувати!