Ліпосакція варіантів – SmartLipo проти припухлі

SmartLipo і Тумесцентная ліпосакція два популярних варіантів, доступних для пацієнтів бажаючих піддатися косметичної процедури з хірургії, щоб видалити зайвий жир з різних частин свого тіла. Всі вони є досить ефективними, і деякі хірурги рекомендують поєднання цих двох підходів для деяких пацієнтів для досягнення максимального результату.

про SmartLipo

SmartLipo бажає використовувати лазерну технологію, щоб розбити жирові тканини під шкіру і стимулювати виробництво колагену. Техніка не передбачає інвазивної процедурою і, отже, не призводить до будь-якої з рубці, пов’язані з іншими методами, які вимагають розрізів. Лікування може бути використана на різні частини на тілі, включаючи області живота, стегон, сідниць, рук, обличчя і шиї.

Місцевий анестетик буде застосований до зони обробки, а потім лазерний пристрій буде використовуватися зовні шкіри, щоб розбити щиток знизу. Це переходить у рідкий речовина, яка природним випущені тіла з плином часу після процедури. Це звичайно займає близько двох місяців, щоб побачити кінцевий результат.

припухлі ліпосакції

Це традиційний метод ліпосакції, але жировий шар вводять суміш анестетика, який викликає тканини стають жорсткими і до набухання. Це дозволяє хірургові мати більший контроль і точність. Ваш лікар вводить пристрій під назвою канюлі через розріз, який він або вона маневрів назад і вперед, висмоктуючи додаткових мляві м’язи повинні бути вилучені.

Ви будете відчувати більш тривалий період простою з цією опцією, і зазвичай буде мати можливість повернутися до НЕ трудомісткі роботи після близько трьох днів. Фізичної активності, такі як здійснення має бути обмежена, принаймні тижнів. Після операції, ви можете відчути певний біль і набряки, хоча ін’єкції ви отримуєте під час процедури дозволить зменшити біль, яку в іншому випадку досвід.

Якщо у вас є ліпосакція де-небудь крім на вашому обличчі, ваш лікар, швидше за все, рекомендуємо вам носити компресійний білизна. Це дозволить прискорити процес загоєння і знизити ризик розвитку інфекції і дискомфорт.

Як і в будь-якому вигляді процедури ліпосакції, важливо пам’ятати, що хоча результати технічно постійні, ви неодмінно знову отримати додаткові тканини, якщо ви не тренуєтеся і їсте здорову і збалансовану дієту.

І, звичайно, вибрати лікаря, який високу кваліфікацію і досвід, і з ким ви відчуваєте себе комфортно. Завжди дотримуйтесь його / її на раду перед операцією і в післяопераційному запобіжні заходи для зниження ймовірності виникнення ускладнень та побічних ефектів.