розкішне волосся через лазерну терапію

Ти змінився шампунів. Ви пробували нові кондиціонери. Ніщо, здається, допомогти. Ваше волосся тонкі, слабкі і нудно. Чи може бути нова надія в гребінець?

Використовуючи досягнення в області лазерної техніки, Флориді Lexington International створили гребінець LaserComb, унікальний спосіб поліпшення зовнішнього вигляду волосся за допомогою лазерної фототерапії.

І чоловіки, і жінки з рідким волоссям використовували гребінець і повідомили про позитивні результати. Пропеція, навпаки, може бути використаний лише чоловіки, і вона несе в собі ризик сексуальних побічних ефектів. Rogaine, розчин для зовнішнього застосування, які необхідно застосовувати двічі на день, може викликати свербіж і запалення шкіри голови.

У той час як його виробника поки не може претендувати ріст волосся, гребінці LaserComb пропонує вільний від наркотиків альтернатива, яку компанія говорить, робить волосся виглядають здоровими, більш повної і яскравою з плином часу. На ринку з 2001 року, вона не відповідає американським стандартам безпеки як лазерний продукт безпечним для загального користування, і не має ніяких небажаних побічних ефектів.

Lexington International нещодавно представив результати своїх клінічних випробувань харчових продуктів і медикаментів. Висвітлення у ЗМІ під час журналу і на “Dateline NBC” збільшив інтерес споживачів до продукту.

Отже, як це працює? Гребінець розбиває одну потужних лазерних пучків на дев’ять низькорівневих променів, які “купаються” шкіру голови. , А чи не розчісувати через ваші волосся в одному безперервному русі, ви використовуєте “ковзання” Техніка: Починаючи з чистого шкіру голови, врегулювати LaserComb на певне місце в передній лінії росту волосся і перемістіть тому гребінь дюйм за дюймом кожні чотири секунд, поки не дійдете до задньої частини голови. Повторіть процес зі спини на фронт. Рекомендоване використання від 10 до 15 хвилин три рази на тиждень.

Наскільки це ефективно? Згідно Lexington International, задоволеність користувачів перевищує 90 відсотків, з 45 відсотками бачимо позитивні результати протягом восьми тижнів лікування; ще 45 відсотків см. переваги протягом 10 до 16 тижнів.