робить стоматологічний кабінет чистої

Стерилізовані устаткування мають вирішальне значення, коли люди перебувають в офісі дантиста. Доктор Барт Крейнер керує своєю власною стоматологічний кабінет, доктор Крейнер Сім’я стоматології, в Bel Air, Меріленд. Він дає свою думку тут про те, як зробити кабінеті стоматолога чистою.

Важливо забезпечити стоматологічної допомоги для пацієнтів у здорового, щасливого і комфортного середовища. І це важливіше, щоб переконатися, що стоматологічний кабінет не є живильним середовищем для хвороб та інфекцій. Першим кроком на шляху створення безпечної, стерильні стоматологічний кабінет для стерилізації є все, що можна стерилізувати і належним чином охопити все, що ви не може стерилізувати.

що ми робимо в моєму офісі
На мій стоматологічний кабінет, з усіма належними стоматологічних технологій і турботи, професійних співробітників, ми робимо це правильно. Ми придушили поліетиленовою плівкою на стілець, де пацієнт лежить, між кожним пацієнтом. Ми використовуємо інфрачервоні датчики, щоб включити світло і вимикати, щоб звести до мінімуму кількість часу ми проводимо торкаючись вогнів. І ми обернути ручки стоматологічний світильник з водонепроникної стрічкою і змінити в стрічці між пацієнтами.

Стоматологічна враженнями замочують у стерилізовані рішення протягом 25 годин перед їх відправкою в лабораторію. Ми носимо одноразові халати і маски, а також захисні окуляри. І у нас є, не одноразові латексні рукавички, у разі, люди мають алергії на латекс. Мій офіс без латексу, і це також нікелю у зв’язку із збільшенням в алергії на нікель і основні метали.

Ми використовуємо так багато одноразових речей, як можливі, в тому числі слинотягів – пластикові труби, які використовуються один раз і викинути. Всі наші наконечники отримати автоклаві поряд з усіма іншими інструментів, що використовуються в порожнині рота пацієнта.

За короткий, ми робимо все можливе, щоб забезпечити речі максимальну стерильність. Так що люди можуть бути впевнені, що вони знаходяться в безпечному, стерильні і турботливою середовища.

Інформація в статті не призначений для заміни медичної експертизи та рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо вам обговорити будь-які рішення з приводу лікування або відходу з відповідним постачальником медичних послуг.