пацієнту інформацію про вінірів Далласом вінірів косметичний стоматолог, відзначте. Sowell DDS, Магда

Метою даної статті є допомогти пацієнтам, які хотіли б робити свої власні дослідження зрозуміти і інтерпретувати те, що вони читають в Інтернеті, і чути від інших людей. Потім, щоб бути в змозі поставити його в перспективні при прийнятті рішення, щоб отримати порцелянові вініри.

Природна краса і естетика, що ми бачимо в природі можуть бути реалізовані через технології склеювання шпону до природних зубів. Процес склеювання шпону до зуба дозволяє світлу передати через шпону і підібрати оптику зуба. Шпону визначається як деякий матеріал (фарфор або композитне), який пов’язаний із зубом. Це часткове покриття зуба. Ви також можете мати пов’язаний корону, яка має такий же оптикою, він просто покриває 360 градусів зуба. Цементовий систем не дозволить порцеляни для передачі світла як природний зуб робить це оптика змінилася. Тому закріпила крон, навіть якщо зроблені з порцеляни всі, не як життя, як за загальним правилом в якості митного вінірів. Одна змінна є вміння кераміста. Кераміка це мистецтво роботи; тим більше художньо дари кераміст тим більше, що може бути зроблено. Кожен шпону або коронки, як скульптура, результат залежить від художньої майстерності виробника. Кращий підхід для пацієнта я вважаю, це вибрати видатного обізнані стоматолога навчається на всіх системах шпону, щоб вибрати те, що краще, щоб задовольнити бажання пацієнта. Знання, навички та художні здібності стоматолога і кераміста є ключем до винятковий результат незалежно від того, яка система використовується. Це мистецтво і наука, а не продукти оцінили доповідь споживачів.

На мій Далласі офіс косметичної стоматології я використовую всі п’ять видів шпону матеріалів залежно від бажання мого пацієнта, очікувань і матеріальних можливостей. Композитні вініри зроблено мною з Cosmadent MicroFill і гібридних техніці нашарування. Мій особистий керамістів, тут, в Далласі, штат Техас використовує як індивідуальні натисканні кераміки (Empress) скорочення для шаруватих складені порцеляни над ним високу міцність випадках (clenchers і млини) і Feldspathetic складені порцеляни це мій вибір для НЕ-clenchers і млини через його худорба, краса шарів і спектр забарвлення і характеристика. Для самих складних clenchers і млини, які відвідують наш Даллас косметичної стоматології офісу ми використовуємо Emax залежності від естетичні вимоги необхідні. Наші керамісти знаходиться на сайті в нашому офісі Даллас для сидіння вносити зміни бажаного на місці, хоча вони рідко бувають потрібні, оскільки з цього процесу зумовлює в тимчасових і воскової стадії. Коли пацієнт хоче не міняють техніку ми використовуємо Durathins, імператриця або польового шпату, так як вони можуть бути настільки сильними і тонкими. У цих випадках ми більш обмежені, якщо ми хочемо, значних змін в кольорі. Ця техніка добре працює, коли у пацієнта є проміжки між зубами; зуби напівлежачи або нахилений всередину або пацієнт має великі губи. Хороші новини у нас немає тимчасових мати справу. Якщо пацієнт хоче, щоб ми використовували як лабораторія Devinci або Micro стоматологічний (Mac шпону) ми можемо. Я хотів би обговорити це з кожним пацієнтом тут, в моєму офісі Даллас косметичної стоматології.

Суть в тому, пацієнт повинен вибрати стоматолога, який робить багато удосконалень з посмішкою пов’язані вініри, подивитися на фотографії їх результати і витрачає час, щоб показати пацієнтам, що результати будуть, перш ніж вони їх робити. Матеріалів і систем, всі вони мають свої сильні і слабкі сторони, так що вибрати стоматолога, який має досвід у всіх видах шпону і може відповідати вашим потребам з кращими шпон для вашої справи.