Чоловічий Зменшення грудей подолати збентеження з пластичною хірургією

Великі груди-чи це не в моді сьогодні? Хіба це не те, що кожна людина бажає? Ну, ні, якщо вам трапиться бути чоловічого роду. Справді, дуже великі груди може стати джерелом велика ганьба і глузування для багатьох чоловіків. Ця умова, з медичної точки називають гінекомастія, насправді досить поширеним, зачіпають приблизно половина всіх чоловіків.

І в той час як більшість підлітків, які відчувають це питання буде рости з цього, є все ще багато, хто не буде, і вони залишили боятися збирається сорочки для спорту та відпочинку на воді. На щастя, є процедури пластичної хірургії-чоловіків Зменшення грудей – що може вилікувати чоловіків цієї довіри знищуючи стані.

Процедура

Перед процедурою чоловіків зменшення грудей виконується, більшість пластичних хірургів буде закликати до мамографії або рентген грудей, щоб виключити можливість раку як причини збільшені грудях. Як тільки буде встановлено, що немає ракових регіонів, чоловічих грудей процедура може тривати у звичайному режимі.

Після застосування загальною або місцевою анестезією, пластичний хірург зробить розріз по краю ареоли або навіть в під руку, для того, щоб створювати, дрібні, непоказні шрами. Хірург потім розбити надлишок жирової тканини і видалити їх через крихітні розрізи. Це включає в себе додаткові залозистої тканини, жиру і шкіри від всіх навколо грудей.

У деяких випадках, чоловіки також мають ліпосакція в цей момент в чоловічій зменшення грудей для досягнення ще стрункішою, скульптурний вигляд. Ліпосакція відбувається в трубку канюлі вставляється в розріз і пилососи небажаного жиру.

Після того, як жир віддаляється, розрізи закриті і пластичний хірург може вставити невелику трубку дренажу в груди, щоб дозволити надлишок рідини з грудей, і операція легко стекти. Ці трубки будуть вилучені через день або два.

Чоловічий розрізи зменшення грудей буде негайно покриті бинти і всі груди будуть загорнуті в компресійну білизну, щоб допомогти в процесі зцілення і зберегти шкіру грудей у ​​правильному положенні.

Відновлення

Найбільш поширеними побічними ефектами чоловіки операції по зменшенню грудей включають набряки, синці і біль. Синці і біль буде значно скорочено кілька днів після операції, але пухлина може зайняти до трьох місяців, щоб повністю спадати. Тиск одягу допоможе з набряками і можна носити вночі після того, як більше не необхідні протягом дня.

Цілком можливо, що пацієнтів можна повернутися до роботи вже через кілька днів після операції, але інші, як правило, рекомендується, принаймні на день. Серйозні фізичні навантаження і активність буде обмежена протягом трьох тижнів і більше, і пацієнтам рекомендується тримати їх загоєння шрамів на сонці протягом шести місяців, щоб запобігти непривабливі пігментації.

Чоловічий операції по зменшенню грудей є швидкою і безпечною процедурою, яка може значно поліпшити якість життя людини і підвищити його впевненість у собі в соціальному та інші параметри.