Ліпосакція досягнень до літнього сезону

Коли лазерний ліполіз вийшли на сцену косметичної хірургії Це призвело до значної переоцінки видалення жиру і процесів контурів тіла, як ліпосакція в Беверлі-Хіллз і живота процедур в Оранж Каунті, як міні-абдомінопластика.

Пристрої, як SmartLipo ™ Cynosure, в Sciton в ProLipo ™ і зовсім недавно Osyris ‘Lipotherm ™ дозволили пластичних хірургів, щоб запропонувати своїм пацієнтам менш болючим шляху, щоб формувати своє тіло. Ці пристрої відносяться до категорії обладнання, що застосовуються в лазерної ліполіз.

Лазерний ліполіз пристроїв пучки лазерних мішеней в тих областях тіла, що містить локальних жирових відкладень. Концентровані пучки розчиняють жир зі зрідження них. У той час як SmartLipo ™ пристрій використовує 1064 нм Nd: YAG лазер волокна на розрив жирових клітин і смоктати їх через канюлі, пристрій Lipotherm ™ піклується про локальних жирових використанням меншої концентрації лазерних пучків (980 нм).

Ці пристрої проте виконати процедури ліпосакції в Лос-Анджелесі без необхідності хірургічного втручання. Вони значно безпечніше, ніж ін’єкції розчинення жиру, а також, які ще стикаються гнів FDA.

У літній сезон, ці неінвазивної ліпосакції лазерного лікування є відмінним вибором, тому що вони покінчити з великою кількістю особі дискомфорт пацієнта під час відновлення після операції ліпосакції в Лос-Анджелесі.

Важливо пам’ятати однак, обмежені ділянки цих лазерних пристроїв допомогою можна лікувати які включають в себе лише невеликі ділянки, як телята, нижній частині спини, коліна і т.д.

Якщо ви хочете дізнатися більше способів, якими ви можете насолоджуватися влітку увійти в контакт з нашими консультантами на пластикові хірургії Інституту Каліфорнії.