Кольори макіяжу вибираючи правильні, для вас

Який колір сім’ї є правильним для Вас? Ваша шкіра з прохолодним, теплим, або нейтральні відтінки? Давайте вивчимо кольору разом.

У вас є прохолодні відтінки, якщо:

Ваша шкіра: рожевий, рожевий, бежевий, або коричневий.
Ваше волосся: м’які тіні коричневого або блондинка, або темно-коричневі або чорні.
І ваші очі: блакитні, сірі або чорно-коричнева.

У вас є теплі відтінки, якщо:

Ваша шкіра: золоті або оливкове.
Волосся: золоті або червоні.
І ваші очі: зелений або коричневий.

У вас є нейтральні відтінки, якщо у вас є баланс між теплих і холодних відтінків. Більшість жінок мають нейтральні відтінки.

Якщо у вас є прохолодні відтінки, то ви повинні вибрати тіні для повік, рум’яна і губи кольору від прохолодних сім’ї кольором. Прохолодному родині кольору ваша гвоздики і троянди, а також включає фуксії, фіалки, лаванди, винограду, вишні та вина. Гвоздики і троянди гарні для здорово нейтральні тони шкіри.

Якщо у вас є нейтральні відтінки, то ви повинні вибрати тіні для повік, рум’яна і губи кольору з одного нейтрального кольору сімей. Mauves і ягоди вважаються нейтральними. Mauves і ягід також включають: рожево-лілових квітів, ягід, сливи, бургундські, бузок, і журавлиною. Mauves і ягоди гарні для здорово нейтральні тони шкіри, але більше схиляється до нейтральної.

Корали та червоні також вважаються нейтральними. Корали та червоні включають: персики, корали, апельсини, коричнево червоні, тони, абрикоси, і всі відтінки червоного, за винятком блакитного червоний колір, який вважається круто. Корали та червоні гарні для нейтралі для прогріву тону шкіри, але більше схиляється до нейтральної.

Якщо у вас є теплі відтінки, то ви повинні вибрати колір з теплої колірної гами. Бежеві й коричневі вважаються теплих тонах і включає в себе: коричневі, бронзи, золота, кави мокко, taupes і спецій. Бежеві й коричневі гарні для теплої нейтральні тони шкіри.

Тепер, коли ви знаєте більше про шкіру відтінку, тепер у вас є знання, щоб вибрати ідеальний колір макіяжу для вашої шкіри. Але в будь-якому випадку, якщо у вас є прохолодні відтінки, але тягнуться до більш теплі кольори не думаю, що це написано в камені. Отримуйте задоволення і експериментувати з новими квітами. Виберіть світліше або темніше вашого відтінку кольору, щоб оживити їх небагато.