як зменшити опухлі очі

Тому що ЗМІ є найкращим засобом для просування по службі, багато людей слідувати і протегувати продукти, які вони завжди бачать по телевізору, думаючи, що це чудове, тому що вони можуть заплатити за дуже дорогою ефірного часу. Тим не менш, у випадку охорони здоров’я, природних і раніше кращий спосіб піти.

Натуральні засоби зниження опухлі очі дуже сильно ігнорується після народження і підвищення дорогі креми очі і навіть косметичної хірургії. Тим не менше, якщо ви хочете найбезпечніший спосіб зменшити опухлі очі, будинки і природні засоби є кращим вибором. Ось декілька простих порад, які можна використовувати, щоб зменшити опухлі очі:

1. Огірки і раніше номер один. Огірки, хоча кліше, як вони, як і раніше кращим засобом для зниження опухлі очі. Зробіть товсті скибочки огірка покласти їх на смажену. Ляжте із закритими очима ви і покладіть огірки на обидва ока протягом приблизно 20 – 30 хвилин. Робіть це до тих пір, як вам подобається, не побоюючись високих витрат платити.
2. Чайні пакетики набирають популярність. Використання пакетиків використовуваних-охолоджується зараз набирає велику кількість після. Чай в пакетиках є відмінним розслаблює м’язи, таким чином, ефективність у зниженні опухлі очі.
3. М’ясо плити. Холодний шматок м’яса дає білка в область і зменшує опухлі очі.
4. Вітамін Е. Вітамін Е, масло з капсули вітаміну Е можуть також зменшити опухлі очі, даючи вашій шкірі сяйво. Укол капсули вітаміну Е і поставити деякі з його екстракту навколо очей використовуєте свій безіменний палець-як цей палець надає найменшу кількість зусиль.