отопластика вуха піннінга переваги в молодому віці

Як називається вуха слона в молодому віці це не дуже приємний досвід. Хоча багато дітей виявляться дражнили однолітки про свою зовнішність часом надмірне залякування може призвести до стресу, а у важких випадках депресії. Отопластика, або косметичної хірургії в вухах, є одним з небагатьох процедур пластичної хірургії, може бути безпечно виконана вже в 5:55 років. До вирішення цієї проблеми у молодому віці, діти більшою мірою здатні розвинути сильне почуття впевненості в собі і почуття власної гідності, уникаючи непотрібних насмішок.

Отопластика може вирішити цілий ряд проблем від вуха піннінга (в результаті чого вуха ближче до голови), зменшення розмірів, виправлення дефектів, а також зміни форми хряща. Найбільш поширений і строго виконуваної косметичної процедури вухо піннінга. Це не тільки запобігає вуха від надто далеко виступаючі назовні, але вона дає ілюзію, що вухо менше за розміром. Вигода від наявності ця процедура виконується в молодому віці є те, що хрящ є більш гнучким, що дозволяє більшою мірою маніпуляції. З віком хрящ стає жорстким, стає більш важким для досягнення бажаного результату.

Під час процедури вухо піннінга, діти, як правило, під загальним наркозом. Розріз робиться в складці між зовнішньої частини вуха і голови. Хрящі і шкіра буде видалено або змінена, балансуючи будь асиметрії та створення більш гармонійний вигляд. Отопластика може тривати від двох до п’яти годин, залежно від складності конкретної справи.

Відновлення після операції може бути незручно для деяких дітей. Два-три тижні буде мінімальна кількість часу дитина повинна, перш ніж повернутися до нормальної діяльності. Найкраще, щоб чекати, щоб зробити операцію, коли є достатньо часу для відновлення, таких як весняні канікули або літніх канікул. Таким чином, також буде мало або взагалі не увага з боку однолітків за новий зовнішній вигляд вашої дитини.

Після операції вуха повинні залишатися одягнений протягом декількох днів. Вони будуть ніжними і надзвичайно чутлива. Спальний позиції повинні коректуватися з урахуванням вух. Ніякий тиск, повинні бути поміщені на них на строк до тижня. Деякі хірурги пропонують використовувати спеціальну заставку для стабілізації вуха і запобігання надмірних переміщень.

Хоча процес відновлення може бути важко, ризики мінімальні. Набряки, синці і кровотечі є найбільш поширеними, як це відбувається з більшістю операцій. Лише в деяких, рідкісних і крайніх випадках чи були там більш серйозних проблем, таких як гематоми. Інший можливий ризик буде включати стібки найближчі втратити і вухо повертається в свій первинний вигляд. Це, однак, легко виправити, повторно рядком.
Так як шрам, заправлені мінімальними і ховаються за вухом рази, більшість людей не в змозі визначити, якщо ваша дитина переніс операцію. Результати, як правило, настільки природно, що більшість людей ніколи не помітять. Отопластика є однією з небагатьох косметичних процедур з хірургії, що, коли робиться в ранньому віці може мати численні психологічні переваги і ризики дуже мало.