мінеральні складові – те, що весь цей шум про

Мінеральний макіяж стала надзвичайно популярною в останні роки. Ви, ймовірно, чули про деякі з марок, доступних через рекламні ролики або рекомендації від друзів. Оскільки все більше і більше жінок, відкрити для себе переваги використання продуктів на мінеральній основі, а не на хімічній основі альтернативи, ця тенденція, швидше за все, продовжиться. Моя власна шкіра, як правило сухості і почервоніння, і я знаходжу традиційні підвалини і порошків дратує мою шкіру і посилить проблему. Мінеральний макіяж був моїм порятунком!

Мінеральна косметика виготовляється шляхом стерилізації та подрібнення мінералів в дуже дрібний порошок, який потім змішують з різних природних барвників для різних додатків. Отримані продукти не закупорюють пори, як інші форми фундаменту і порошки можуть. Вони дозволяють шкірі дихати. Це робить мінеральну косметику ідеальною альтернативою для тих, хто з чутливою або схильної прориву шкіри.

Жінки, які борються з розацеа, сухість, акне і сонячних променів мали відмінні результати переходу на мінеральні продукти, які дають їм зовнішній вигляд вони хочуть без загострення основні проблеми шкіри. Мінерали в мінеральної косметики забезпечують природний захист від сонця без використання хімічних речовин, що багато жінок вважають, подразнює шкіру.

Оскільки основні інгредієнти мінеральної косметики є неорганічними, на відміну від більшості макіяж, бактерії не можуть жити в складі і заразити або заразити важко шкіри. Це також означає, що мінеральні продукти макіяжу мають тривалий термін зберігання без включення будь-яких штучних консервантів.

Найкраще, ефекти гарні! Мінеральні порошки лежать так легко на шкірі, що більшість жінок повідомляють, що вони відчувають, як ніби вони не носитимуть без макіяжу взагалі. Світловідбиваючі якості мінералів особливо приємно для зрілої шкіри і дає будь-якому природний світиться “повітряний щіткою” ефект.

Переваги мінеральної косметики ясні і облік його все більшої популярності. Це не посилити чутлива шкіра, вона забезпечує природний захист від сонця, вона відчуває себе і виглядає чудово! Я відчуваю себе набагато краще, використовуючи продукти, які все ще дають мені погляд, який я хочу, не пошкодивши мою шкіру. Насправді, вони дають захист і дбайливий догляд моя шкіра повинна природно зцілити себе. Це здорово, що знайшов всі макіяжу мені потрібно у формі, яка насправді корисно для моєї шкіри, а не просто намагається приховати це.