Як швидко ви старіння

Всі старіє, з самого моменту їх народження до часу вони вмирають. Ніхто не любить зізнаватися в цьому, і багато невірно т навіть думати про це, але це все ще відбувається. Це? И, як правило, як ми стаємо старше, ми починаємо усвідомлювати наші тіла? З недоліками і раптом розумієш, що ми старіємо. Жодна людина не сказав би, що вони хочуть швидких віку, ми всі хочемо, щоб уповільнити цей процес стільки, скільки ми можемо, але багато хто з нас не т робити навіть прості речі, які допоможуть уповільнити процес старіння?.

Щоб дізнатися, якщо ви старіє швидше, ніж вам потрібно, спочатку подивимося на вагу вашого тіла. Якщо у вас надмірна вага, ви? Будете старіє швидше, ніж людина, яка залишається в його або її ідеальна вага для зростання і віку співвідношення. Зайва вага ставить навантаження на м’язи серця та інших життєво важливих органів тіла. У ньому підкреслюється, наші кістки, як вони напружуватися, щоб мати вагу не були побудовані для, і це може викликати наших зв’язках і м’язах, зношується швидше, ніж зазвичай.

Наступна поглянути на свої звички. Ви курите? Куріння викликає старіння як це по-стимулює імунну систему, закупорює артерії і викликає білих кров’яних клітин розмножуватися і вбивати. Це привертає нас до розвитку раку легенів і емфіземи, так що якщо раннє старіння оленяча шкіра? Т вам, що вони будуть.

Ви п’єте алкоголь? Ефекти цього на печінку, добре відомі. Це також призводить до ожиріння. Навіть антибіотики віком імунна система при прийомі надмірно. Антибіотики були пов’язані з хворобами серця, алергії, астми та раку молочної залози.

Чи є у вас сидяча робота і хобі? Недолік фізичних вправ є найшвидшим способом віку. Ваші м’язи повинні рухатися в жвавих спосіб залишитися з максимальною ефективністю – це включає в себе вашу серцевий м’яз. Вправи допомагають прочистити артерії заблоковані наліт і вона допомагає де-активувати імунну систему, коли вона надмірно стимулювали.

Тепер потрібно вивчити вашу середу. Це може бути прокурений – і це майже так само шкідливі, як куріння – але це також може бути стрес. Якщо ви живете напруженого життя, то ви більше схильні до ризику стрімко старіє.

Ще одна важлива річ, яка має ефект старіння на організм людини є ваші емоції. Якщо ви самотні, гіркий, невблаганний або депресії, ви віком набагато швидше, ніж людина, яка є протилежністю.