НЕ хірургічні і мінімально інвазивних косметичних процедур

Підвищіть краси з деякими з найбільш сучасних процедур у світі, таких як косметичні процедури, які не потребують хірургічного втручання, такі як шрами менш обличчя і шию підйому і контурів тіла. У тому числі нові Liposelection ВАЗЕР для видалення жиру і підйомників Serdev різьбленням для шрам менш обличчя і шию підйомні, що дозволяє повернутися додому в той же день при мінімальному втручанні у вашому способі життя. Деякі процедури описані нижче.

Посилити тон вашої шкіри без хірургічного втручання для більш гладкого природні брови і лоб, яскраві очі, гладка шкіра, м’які особливості і виглядає молодше рота і шиї.

областях розглядаються

Лоб і лінії похмурого погляду
Зморшки в куточках очей
Ніс-в-рот ліній
Щоки ліній
Курець ліній
Намисто ліній
Тонкі лінії

Процедури
розслабляючий м’язи ін’єкцій
Крихітні швидкої ін’єкції очищеного нейротоксину розслабитися гусячі лапки, лоб і хмуритися лінії протягом декількох днів. Також допомогти пом’якшити лінії курця навколо рота і шиї ліній. Результати останніх 3-6 місяців.

наповнювачі
Рестилайн і Teosyal використовувати природне речовина, зване гіалуронової кислотою, щоб заповнити і пом’якшує лінії для результатів, які останні 4-6 місяців. Radiesse триває до 1 року і ідеально підходить для щік і носа в рот ліній. Sculptra додає об’єму на все обличчя, підйому і пом’якшення ліній. Sculptra потрібно близько 3 процедури протягом 3 місяців, і результат може тривати до 3-х років.

Лазерна генезису
Потужний Nd: YAG Лазер нагріває медичні, стимулює і підтягує колагену, розгладжуючи дуже тонкі лінії на щоках і навколо рота. До 6 процедур забезпечують прекрасні результати.

Пілінги ТСА шкіри
Для ліній навколо рота і очей, хімічний пілінг посилює ефект наповнювачів і розслабляючий м’язи ін’єкцій і дає загальну молодших особи.

serdev ліфт теми

Ці шрами ліфтів теми дуже сильно відрізняються від інших підйомників заливний, що тільки шкіри або жиру. Під час Serdev нитка ліфта, рухливі тканини, такі як SMAS (тонкий шар обволікаючу м’язи) прикріплена до стабільної структури, що забезпечують миттєву resuits. Медична краси Венери в даний час є єдиною клінікою в Ірландії виконанні Serdev методом різьблення підйому. Serdev ліфт нитки збільшує визначення лінії підборіддя, підвищує зовнішні куточки очей і піднімає легкої до помірної провисання тканини шиї, підвищення загальної пропорції обличчя і визначення, що призводить до більш молодий і приємний зовнішній вигляд.

Тимчасових, середньої та нижньої підтяжки обличчя SMAS, Ліфтинг і підтяжка шиї виконується за допомогою спеціальних швів під місцевою анестезією. Наші хірурги навчання за всесвітньо відомий пластичний хірург професор Микола Serdev в Болгарії, щоб удосконалити ці методи. Операція не залишає шрамів і ви можете повернутися до вашої звичайної діяльності негайно. Під час консультації з лікарем вам буде оцінюватися з точки зору, якщо ви підходите для цієї процедури

Для повного, молодий щоки, поліпшити пропорції обличчя, менше віку або виснажений вигляд і скорочення зморшок і ліній.

областях розглядаються

Щоки
вилиці
Храми
Під очима
Навколо рота

Sculptra
Sculptra (полі-L-молочна кислота) додає обсяг скронь, щік, під очима і навколо рота. Коли вага втрачається з особи, Sculptra відновлює молодий вид повніше щоки і м’які риси. Ряд крихітних ін’єкцій в шкіру або жиру стимулювати збільшення об’єму протягом декількох тижнів. Формування до необхідного рівня зазвичай займає 3 процедури інтервалом в один місяць. Така успіх лікування, що він був названий “рідкий підтяжку обличчя”!

Жир передачі
Жир береться з стегна або живіт і вводять в область втрати обсягу на обличчі.
Натуральний і безпечний підвищення для відновлення об’єму і наповнюйте погляд молоді. Проводиться під місцевою анестезією для комфорту. До 3 передачі процедури з інтервалом в 2 місяці можуть бути необхідні для оптимізації результату.

Медична краси Венера є фахівцем медичного центру в Дубліні, Ірландія, надаючи ряд нехірургіческіх і мінімально інвазивних косметичних процедур. Ці процедури всі виконують досвідчені косметичних лікарів з підвищення кваліфікації в Європі, США та Азії. Ми використовуємо безпечні продукти та про стан найсучаснішої технології, тому ви можете розраховувати на Венері Медичний краси для підвищення вашої краси з деякими з найбільш сучасних процедур у світі. Наші лікарі є ініціаторами багатьох процедур в Ірландії, включаючи новий Liposelection ВАЗЕР для видалення жиру і підйомників Serdev різьбленням для шрамів обличчя і шиї підйомні, що дозволяє повернутися додому в той же день при мінімальному втручанні у вашому способі життя
Для отримання додаткової інформації відвідайте venusmed.com