є біо-ідентичні гормональної краще, ніж синтетичні заміни

Ми живемо в епоху, коли люди можуть жити більш довгого і здорового життям, ніж будь-коли раніше, завдяки безперервному вдосконаленню в медичному світі. Хоча ці успіхи медицини зробили чудеса для незліченної кількості людей, є суперечки, яке лікування краще, і якщо деякі з них дійсно в безпеці, як деякі стверджують, що вони будуть. Хоча ви можете також турбуються, почувши інші говорять про ці проблеми, дійсно найкраще, що ви можете зробити, це відвідати з вашим лікарем, коли у вас є проблеми зі здоров’ям і дослідження всіх наявних варіантів вирішити, який буде кращим для вас, щоб продовжити .

Є багато суперечок про те, які медичні процедури, там краще для людей, у використанні і поширюється також на біо-ідентичні гормональної терапії. Є люди, які вважають, що ця опція справді найкращий і найбезпечніший метод, доступний в той час як інші є сильними прихильниками синтетичного типу заміни. Отже, в чому різниця і чому люди відчувають себе так сильно про те й інше? Як правило, ці сильні почуття може виходити від людей, які використовували і мав величезний успіх при будь-якому способі і хочете, щоб інші мають ті ж відмінні результати, як вони мали. В інших випадках ці сильні почуття приходять від людей, які мали негативні результати з одного типу або одного і не хочемо, щоб люди, щоб пройти через те, що вони пережили.

Незалежно від того, яка сторона дискусії ви слухаєте, найкраще, що ви можете зазвичай зробити, це відвідати з вашим лікарем про біо-ідентичні гормональної для визначення ризиків і вигод, і якщо це був би хороший варіант для вас, щоб рухатися вперед с. Ваш лікар, швидше за все, дасть вам пакет інформації про лікування і обговоримо всі нормальні ризики, які пов’язані.

Багато хто вважає, що біо-ідентичні гормони заміну краще, ніж синтетичні заміни, тому що це більше нагадує ваші природні гормони в той час як синтетичні немає. Існує деяка довіра за цим, тому що зазвичай щось ближче до вашої природної генетичної макіяж, тим легше буде для вашого тіла, щоб прийняти його і дозволити йому залишитися.

Є багато речей, щоб думати з цим питанням, і це, як правило, хороша ідея дослідження обох сторін до прийняття рішення просто так, що ви можете бути впевнені, ви знаєте, що все, що потрібно знати, перш ніж рухатися вперед. Чим більше знань, що у вас є по темі, тим краще для вас буде в ухваленні рішення, що краще для вас і вашого тіла. Щоб отримати цю інформацію, кращий ресурс, ймовірно, буде лікарем. Вони вірогідні медичних фахівців, які мали досвід роботи з цими типами лікування, так повинен буде корисної інформації, щоб надати вам. Ви також можете попросити свого лікаря всі питання, які накопичувалися, як ви слухали цю дискусію. Хоча є про що подумати, найголовніше, ваше здоров’я і переконавшись, що він завжди в кращому вигляді.