тепла Beyonce – перша Parfum Бейонсе який буде стукати ваші панчохи від

Хіт за хітом, Бейонсе, безсумнівно, великий художник і виконавець. Тим не менш, це її перший аромат, тепло, так велика, як її виступу? Давайте з’ясуємо.

Тепло теплий аромат домінують зацукровані фрукти і чуттєвими нотами мускусу. Цей запах, відповідно до Бейонсе, є символом однієї жінки у своєму роді індивідуальність. Вона також, дуже активно бере участь у розвитку аромат. “Запах гострі відчуття і приводить у захват, малюючи вас сюди в той же час, це складний і жіночний з таємничим виглядом. Я створив цей аромат для впевнених у собі жінок у всьому світі, для жінок, які не бояться і бажання кращого. », співачка додала.

Основними нотами є червоні ванільною орхідеї, магнолії, неролі, персика, жимолості, мигдалю, мускусу вершки, Sequoia дерева, бобів тонка і амбри. Зі структури, показово, що аромат фруктовий і гурмана. Запах, звичайно, східні ванільні що означає, що є багато солодощів в ньому! Парфумери Клод Дір та Олів’є Gillotin розробили цей парфум.

Коли тепло був офіційно запущений у лютому 2010 року, він був бестселером протягом двох днів у Маки. Маркетингу люди за цей аромат заслуговує похвали за створення цього аромату величезний hit.If вам подобаються цукерки-тематичні аромати тепло обов’язково спробувати. Це молода ідеальний аромат для майбутнього сезону осінь.

Є багато знаменитих парфумів конкуруючих на ринку сьогодні і повсюдність іноді може бути нецікавим .. Буде нагріватися належать до цього класу? Вам судити.