осмислення сонцезахисний крем етикетки

Кожен день, навіть похмурим, руйнівні промені від сонця може досягати вашої шкіри. На щастя, рак шкіри може бути самим запобігти формою захворювання.

Більше того, американське Суспільство Рака (R) стверджує, що багато хто з 1000000 випадків раку шкіри очікується, будуть діагностовані в цьому році можна було б запобігти, носячи щоденного захисту від сонця.

“Правда в тому, що немає ніякого виправдання, щоб не носити сонцезахисний крем щодня”, говорить доктор Даррелл Ригель, професор клінічної дерматології в Нью-Йоркському університеті в Школі медицини.

Кілька простих порад про вибір сонцезахисного крему може допомогти зберегти шкіру здоровою і охоронюваних цілий рік:

1. Не покладайтеся виключно на SPF: просто міра того, наскільки довго ви будете захищені від спалювання шкіри UVB променів, сонцезахисний фактор, або SPF, не враховує більш глибокі проникаючі променів UVA.

Використовуйте сонцезахисний крем, який пропонує принаймні, SPF 30, але не дозволяйте йому бути вашим єдиним вирішальним фактором.

2. Переконайтеся, що ваш сонцезахисний крем містить найбільш ефективних інгредієнтів UVA: Avobenzone є поширеним інгредієнтом сонцезахисних UVA, що розпадається в сонячному світлі. Для боротьби з цією проблемою, виберіть Neutrogena сонцезахисні креми містять те, що зараз багато людей вважають революційним новим відкриттям-технології під назвою Helioplex.

Вона забезпечує стабілізувалася, високоефективних і тривалий захист проти променів UVA, які можуть призвести до ознаки передчасного старіння і раку шкіри.

3. Прочитано: Уважно вивчіть етикетку, щоб переконатися, сонцезахисний крем містить це передові технології. Helioplex можна знайти в рекреаційних сонцезахисних кремів, таких як Neutrogena Ультра Sheer Сухий-Touch Крем для засмаги SPF 55/70 і здоровою оборони SPF 45 Щоденний зволожуючий, а також деякі продукти щоденного особа.

Відповідно до недавнього дослідження, опублікованого в дерматологічній терапії, більш ніж 50 відсотків життя перебування на сонці може бути зменшений за допомогою щоденного захисту ЗС

4. Грати обране: Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем і повторно належним чином. Це допомагає, якщо ви обираєте формулюванні ви любите, чи так це лосьйон, спрей, гель або туман, знайти формулу, яка відповідає вашим конкретним смакам.