лак для нігтів – це ваш колір червоного

Яким був би світ обійтися без лаку для нігтів? Просто думаю, всі unshiny, страшний вигляд, uncolourful нігті у нас все буде миритися з! Це була б катастрофа.

Ну, добре, так що я не зовсім серйозно, але лак для нігтів має деякі точки, за робить нігті виглядають красиво. Багато лаки нігтів також містяться речовини, які захистять ваші нігті, зупинивши їх від руйнування і робить їх смак противна, щоб не вразити їх. Деякі навіть стверджують, що зробити ваші нігті ростуть швидше.

Фарбування нігтів приходить у всіляких квітів, але найпопулярнішим на сьогоднішній день є червоним, а потім рожевим. Хоча деякі чоловіки дійсно іноді носити лак для нігтів, це в основному жінки річ.

Ось невеликий урок науки: найважливіший компонент сучасної лак для нігтів є речовина під назвою нітроцелюлози. Ця розумна маленька інгредієнт що й утворює “фільм” поверх нігті, захищаючи їх і робить їх блискучими. Нітроцелюлози буде змішаний з декількома іншими хімічними речовинами (розчинники, наприклад, що зробити це рідина, яка може встановити) залежно від марки, а потім з барвниками в різні сильні і комбінації, щоб дати повний спектр кольорів на вибір.

Коли ви купуєте лак для нігтів, є кілька речей, які ви повинні шукати. Той, що більшість людей думають про негайно це колір, але будьте обережні, щоб просто підбираючи першої ви бачите, що приходить в потрібний колір – ви могли б ігноруючи свої недоліки. Ви повинні дивитися на пляшку легкого аплікатором, який поставляється з вбудованою пензлем у хорошій формі, і швидке висихання і довговічні.

Чим більше ви готові витратити, тим ближче ви потрапити в салон якість зображень – і навіть якщо ви проводите багато, ви, ймовірно, витрачати менше, ніж ви б у фактичному манікюрний салон. Якщо ви хочете, щоб переконатися, що все робиться абсолютно вірно для особливого випадку, хоча, може бути, варто йти в один в кожному разі.