лазерне відбілювання зубів процедура

Лазерне відбілювання зубів є те, що будь-яка людина, який серйозно ставиться до відбілюючим його або її зуби повинні розглянути. Чому? Лазерне відбілювання зубів на сьогоднішній день є найбільш ефективним з відбілювання зубів продукти, в наявності тільки у стоматолога або інших, і це також найшвидший спосіб відбілити зуби. Що заважає більшості людей це ціна, яка може варіюватися від $ 300-1000.

Як типовий порядок роботи?

По-перше, стоматолог буде помістити пристрій в рот, який надає зуби, поширюючи губи і ясна від особи, що робить його легше для нього або її для роботи на ваших зубах. Вазелін або інший вазелін-продукт на основі поширилися по всьому губи і ясна. Це допомагає тримати рот вологим і запобігає тканину від спалювання під лазером. Потім піддон заповнений, що містить перекис водню гель і зубів пацієнта піддаються впливу, або стоматолог фарби, яка містить перекис водню гель безпосередньо на зуби пацієнта. Особлива увага приділяється не ставити будь-який з гелю на ясна пацієнта, як перекис водню може обпалити ясна. Іноді це неминуче, і користувач, ймовірно, зазнають камедь чутливість під час і після процедури. Нарешті, лазер знаходиться в передній частині рота пацієнта. Пацієнт буде чекати, поки сказали час минув. Зазвичай пацієнт буде проходити три хвилини двадцять процедур або дві хвилини тридцять лікування. Як тільки час минув, стоматолог протріть гель із зубів пацієнта, а потім видалити пристрій з порожнини рота пацієнта. Пацієнт потім буде доручено активно промити водою, щоб видалити залишки гелю.

Що відбувається після процедури?

Іноді пацієнт буде дано відбілюючої зубної пасти або відбілюючий гель і лотків для використання вдома. Якщо дано лотки, пацієнт повинен точно слідувати вказівкам при використанні продукції.

У деяких чутливість людей, зубів і / або смола може статися. Якщо це відбудеться, пацієнт повинен дотримуватися обережності при їжі або пиття гарячої або холодної їжі, як температура буде інтенсивнішим протягом наступних двадцяти чотирьох до сорока восьми годин. Як правило, чутливість йде протягом цього періоду часу. Іноді пацієнт буде відчувати постійну чутливість, яка не може бути скасоване, але ризик цього набагато менше, ніж раніше використовувалися методи професійного відбілювання.

Результати

Пацієнт може очікувати поліпшення кольору його зубів або приблизно на три колірних відтінків. Ретельне увага повинна бути приділена не їсти і не пити ніякої їжі або пиття фарбування протягом наступних трьох днів після процедури, як зуби, більш схильні до фарбування в цей час. Через три дні, їли та пили може бути відновлено в нормальне русло. Як правило, відбілювання зубів досягається лазерне відбілювання триває від шести місяців до двох років, після чого вона повинна бути перероблена знову при поверненні зуби білішими стан кращого.