звільняючи м’язи за допомогою ботокса після інсульту

Після її інсульт, Франсін Корсо, інженер-програміст, який працював над місячного посадкового модуля НАСА, був виходити з дому з 1992 по 2001 рік. Її ліва рука була скручені біля її шиї, що робить його важко витягнути на блузці, а її пальці зігнуті настільки суворо, щоб її нігті зарилися в її долоні. Коли вона нарешті навчилася піднятися з інвалідного візка, її спотвореним ліва нога була так звана кінь хода багатьох мозку травми жертв – вона ступила нога вниз, а потім воював, щоб тримати її ноги перекидання.

Тепер, за допомогою ін’єкцій ботулінічного токсину кожні три місяці, вона каже: «Я повністю змінила -. Я їжджу, я добровільно, я беру уроки малювання” Її пальці так пом’якшені, що майстри з манікюру можна лаком нігті червоним.

Ботулінічний токсин, зморшок гладко відома за ботокса маркою, має безліч медичних застосувань, деякі офіційні і деякі від етикетки. Це допомагає дистонія жертв повернути контроль над м’язами сокращающийся, акторів, які борються з флопа поту сповільнюють потік, і дітей з клишоногістю уникнути хірургічного втручання.

Його використання в жертв інсульту як і раніше від лейбла – тобто, він не затверджений для цієї мети з контролю за продуктами і ліками. Але це так широко визнано, що Medicare і інші страховики, як правило, відшкодовують за її використання.

Проте, сказав д-р Девід Сімпсон, директор клінічної нейрофізіології в Медичному центрі Гори Синай в Нью-Йорку і провідного наукового ботулінічний, тільки близько 5 відсотків пацієнтів, які перенесли інсульт, які могли б отримати вигоду з його використання коли-небудь отримати його.

Лікарів первинної ланки, які відповідають за будинок престарілих часто не знають про це, сказав він. Відносно деякі лікарі вчаться робити ін’єкції, які набагато глибше, ніж дерматологи, щоб стерти зморшки. І саме неврологи в звичку антиспастические призначенні препаратів, як тизанідин і баклофен, які є усні і недорогий, але які викликають сонливість і послабити всі м’язи тіла, а не тільки ті цілі.

Пані Корсо, 66, ніколи не чув про лікування від її першого невролог, якого вона називала “доктором Погані новини “тому що він сказав своїй родині, що вона помре, а потім продовжував говорити їй, що вона ніколи не зможе ходити. “Я чув про це від доктора Макса Гомес на NBC,” додала вона. “От коли я приїхав в місто і знайшов тебе людей.”

У класі горі Синай з широким виглядом на Манхеттен, доктора Сімпсона стоїть за дві безтілесні зброї встановлений на рокера суглобів. Один виглядає пастоподібних але м’язова і покритий голки треків. Його партнером є яскраво-червоний і нічого, крім м’язів, це анатомічна модель з усіма шкіри і жиру видаляються.

Доктор Сімпсон, який отримує фінансування від трьох виробників ботулінічного токсину – Allergan, що робить ботокс; сонцестояння нейронаук, що робить Myobloc і Merz Pharmaceuticals, яка робить Xeomin – це навчання жителів, як знайти складніше у важкодоступних м’язів, як і згиначів pollicus Brevis, що згинає палець, і пронатор квадратної, який обертає зап’ясті.

Гумові зброї мають датчики, що звуковий сигнал, коли кінчик голки потрапляє в правий м’язи. Людські руки не відтворювати сигнал, звичайно, але доктор Сімпсон використовував варіант технології на пані Корсо тільки годиною раніше.

Незадовго до першої голці затонув у, вона дозволила відвідувачам знати, як вона ставиться електроміографії, який вона називає «стім».

Шприц був підключений до електричних стимулятором, що імпульсний заряд – до десятої частини підсилювача – два рази на секунду. Коли доктор Сімпсон вважав, що він пронизав праву м’яз, він набрав його. Якщо правильний палець почав сіпатися в синхронізації, він знав, що він був там, і натиснув на поршень. Якщо ні, він переїхав голку і спробував ще раз.

Він зробив це кілька разів на руки пані Корсо, а потім у нозі. Протягом 45 хвилин, пані Corso сказала, що її нога була ударів об підлогу більш рівномірно.

Ботулінічного не може відновити використання м’язів, коли інсульт знищив області мозку, яка контролює їх. Але пацієнти, виглядати і відчувати себе краще, і часто легше одягатися, тримати об’єкти і купаються самі.

Д-р Марк Халлетт, начальником відділу управління двигуном Національного інституту неврологічних розладів та інсульту, каже, що він використовує як електроміографії та ультразвук при введенні пацієнтам.

“Ряд влада вважає, що якщо вони поруч, це досить добре,” Доктор сказав Халлетт. “Я не згоден. Я думаю, що це цінний переконатися, що ви перебуваєте в правильному місці “.

Так само пані Корсо. Деякий час, за її словами, вона бачила іншого невролога ближче її додому у Форт-Salonga, на Лонг-Айленді, який вводили ботулінічний, але не користувався електроміографії.

Це не спрацювало, а, сказала вона. Тепер у неї є друг відвезти її до кордону Нью-Йорку, потім бере автосервіс в лікарню.

“Це довгий шлях від Лонг-Айленда”, сказала вона. “Але воно того варто.”

Починаючи з 2004 року, пацієнти Advantage швидко стає найбільшим сваха ради сертифікованих пластичних хірургів в світі і визнається в якості провідного джерела інформації про косметичної та реконструктивної пластичної хірургії – відповідність понад 9000 людей з пластичними хірургами.