гліколева кислота лікування вугрового висипу

Гліколева кислота лікування акне є досить екстремальний і професійна процедура використовується дерматологами для лікування акне. Ви також знайдете гліколева кислота по красі і догляду за шкірою, але в менших дозах, які не повинні викликати будь-яких побічних ефектів.

Причина того, що гліколева кислота має і використовується для лікування акне і в інших краси та догляду за шкірою обумовлена ​​його здатністю досягати під зовнішній шар шкіри. Це ефективно при unblogging ваші пори і позбутися від бактерій, які були знайдені, щоб бути причиною плям.

Коли використовується гліколева кислота дерматологи часто використовується в якості хімічного пілінгу лікування, яке може бути досить неприємним і тому вам потрібно професійним контролем.

Що таке Хімічний пілінг лікування?

Хімічний пілінг лікування навіть здаватися хворобливими і на практиці може бути занадто. Вони включають по-перше очищення шкіри, щоб видалити будь-який надлишок олії, а потім гліколева кислота застосовується до області обличчя, потребують обробки.

Через деякий додаток утворює шар, який може бути легко видалений. Під час цього процесу, хоча це може бути дуже болючим і викликає відчуття печіння, яке може бути дуже неприємними. Шкіра після пілінгу може бути досить червоні і стати володарем за зовнішнім виглядом. Догляд має бути прийнято після лікування, а іноді і бинти і антибактеріальними медицині використовується для запобігання інфекції.

Гліколева кислота додому лікування акне?

Професійні дерматологи відношенні гліколева кислота лікування акне, як непридатні для використання в домашніх умовах через турботи і після відходу нагляд потрібно. Ведення гліколевої кислоти на занадто довго або занадто сильно використанні рішення гліколева кислота дуже небезпечна. Насправді, цей тип лікування акне не відповідає FDA або ЄС безпечного рівня і так слід уникати.

З цієї причини ми б не рекомендував використовувати цей вид лікування без нагляду, якщо на всіх. Замість цього, якщо у вас легкої до помірної акне, які ви хочете обробити, тобто позабіржовому акне продуктів, які можуть зробити роботу.