Як урізати ваш макіяж до основ

Урізуючи ваш макіяж до основ дозволить йому служити своєї дійсної мети: підкреслюють вашу природну красу, а не приховування особи з надмірним фарбою обличчя. Щоб отримати уявлення про те, якою косметикою ви повинні зосередитися на, подивіться на пропозиції в онлайн продавців, таких як Avon і Clinique.

зосередитися на продуктах догляду за шкірою

Як ви урізати вашу косметику, щоб першої необхідності, ви повинні більше покладатися на свій природний вигляд. Для того, щоб бути зручним Роблячи таким чином, ви повинні зосередитися на купівлі продуктів, які роблять вашу шкіру більш навіть тону, гладкою і менш схильні до висихання і акне. Пінка для вмивання для вашого типу шкіри, а також тонік і крем є початок. Ви також можете поглянути на редуктори зморшок і темних коректорів місці. Якщо ваш колір обличчя поліпшується, ви можете відчувати себе краще про не використання основи і прикриття.

очей продукти

Очі зробити відмінні координаційного центру при роботі з мінімальним макіяжем. Для досягнення природного виду очі, ви, можливо, доведеться почати з консилер Undereye зменшити деякі з темряви або набряклість під очима. Потім, виберіть вибір тіней у відтінках, які є безкоштовними для вашої шкіри і очей; коричневий є хорошим універсальним тіні. Ви можете використовувати олівець для підведення вік і туш, але ви не можете в них потребує, особливо якщо у вас темні вії.