Ліпосакція в Лос-Анджелесі знайти правильний хірурга

Лос-Анджелеса могли мати, на душу населення, найкрасивіші люди в країні. Кінозірки, мільйонери і мами в Mercedes. Добре, одержимість у Лос-Анджелесі з красою може бути винятком із правил у решти Америки, але, звичайно, він має більше, ніж свою частку процедури Лос-Анджелесі пластичних хірургів Виклик “ліпосакція”. Згідно з даними Американського товариства естетичної Пластична хірургія, ліпосакція був номер один у 2007 році процедури для чоловіків і жінок. Понад 456 тисяч таких процедур були зроблені в цьому році. І значна частина з них були зробити прямо в Лос-Анджелесі.

Чому так популярна ліпосакція в Лос-Анджелесі? Якщо ви живете тут, ви знаєте, що зовнішність розраховувати в цій південній Каліфорнії ЗМІ Мекку. У цьому високо конкурентному ринку повно акторів, моделей і людей, які просто хочуть виглядати у формі і молоді, багато хто бачить Ліпосакція в якості ярлика для отримання тіла, які вони дійсно хочуть. Для деяких Ліпосакція є альтернативою більш складній техніці: старомодний втрати ваги. Для інших, які зробили роботу, але все ще є вперті областях свого тіла, які чинять опір всім спробам втрата ваги, ліпосакція є відповіддю на slenderizing стегна, втрачаючи ці ручки любові або показуючи, що шість пакетів.

У Лос-Анджелесі, це не тільки добре виглядати, це про відчуваю себе добре про себе, а. Хоча це правда, що Лос-Анджелес може мати ця стурбованість у порівнянні з іншими частинами країни, реальність така, для тих, хто “промисловість”, добре виглядати, техніка виживання. Вся ця стурбованість, як ми дивимося можуть серйозно вплинути не тільки нашу роботу, але можуть вплинути на наше життя. Тому що краще ви відчуваєте, тим краще ви будете виглядати. На відміну від інших косметичних процедур, як підтяжка обличчя і eyelifts виконанні хірург Лос-Анджелесі Пластик, ліпосакція вимагає трохи різання і залишає мало шрамів.

Як правило, ліпосакція робиться на конкретні області для зменшення під-шкірного жиру: любов ручки, підборіддя, живіт, і сумки на стегнах, бюстгальтер рулон, живіт, попка і пахв. Процедура ліпосакції залишає пацієнта з більш гладкою, більш пружною шукає тіла. Ці гарячі точки, як правило, те, що ми зосереджені на тому, коли ми дивимося в дзеркало – і це може викликати великий удар по нашій самооцінці.

Сьюзан McCredie (вигадане ім’я) є актриса в Лос-Анджелесі, який щойно пройшов її тридцять другий день народження після народження її другої дитини. Вона була закінчена, які мають дітей і відчував себе сором’язливим про її животик області, яке не тільки було розтяжок, але і, здавалося, чинити опір будь-яким спробам зміцнити його знову. Її самосвідомість переведені на її прослуховування, коли вона опинилася в номерах гнучкий, фірми актриси, і вона психологічно себе з декількох частин, перш ніж щось робити. Вона знайшла помітний Лос-Анджелесі пластичного хірурга, який спеціалізується в області ліпосакції і пішов для консультації. Лос-Анджелес Ліпосакція хірург повідомив їй, що вона була ідеальним кандидатом, а не тільки тому, що вона була молода, але й тому, що її шкіра буде оговтатися від розтягується і відмінно виглядають після процедури. Лос-Анджелес Ліпосакція хірург був правий. Вона не тільки отримала свою форму назад, але вона отримала свою впевненість тому також.

Методи ліпосакції покращилися не по днях, а по годинах, так як перші впроваджуються. Спочатку, пластичні хірурги використовували Ліпосакція «сухий техніку ‘, щоб видалити зайвий жир, який означав, що трубка вводиться під шкіру в підшкірно-жирову клітковину під загальним наркозом. Цей метод застарів і більше не використовується, тому що Пластичні хірурги виявили, що значна втрата крові проходив з дрібних капілярів, які сиділи серед жирових клітин. Нові і значно безпечніше техніки проводиться під місцевою та / або загальним наркозом і може бути зроблено в амбулаторних умовах. Оскільки місцеві анестетики (лідокаїн і адреналін) звужує капіляри тих же, немає або майже немає втрати крові.

Але тільки тому, що лікарі зробили безпечніше ліпосакції, це не значить, ви повинні бути трохи менше пильними при виборі Лос-Анджелесі ліпосакція хірурга. Тому що є ризики, пов’язані з будь-якої операції, тим не менш, це дуже важливо, що ви дивитеся на пластичного хірурга в Лос-Анджелесі, який високо навчені робити цю процедуру. Рада сертифікованих пластичних хірургів медичну підготовку і ABPS сертифікована за спеціальністю пластична хірургія виконати ліпосакцію і ви не повинні погоджуватися на менше, ніж це. Ліпосакція не місце для пошуку найдешевших пропозицію в місті, особливо в Лос-Анджелесі. Шукайте Лос-Анджелесі ліпосакції хірург з великим досвідом роблять вигляд ліпосакції ви зацікавлені в і попросіть, щоб побачити фотографії до і після. Великий хірург Ліпосакція буде вітаємо запити, такі як це і пишатися своєю роботою.

Так зробіть свою домашню роботу до прийняття рішення про будь-яких косметичних процедур зроблено. Виконайте належної обачності. Пам’ятайте, що ви хочете виглядати на всі сто, так що не зрізати кути тут. Якщо ви вирішили зробити ліпосакцію, мати чітке уявлення про ваших очікувань і тримати їх реалістичними. Будьте активні про свою зовнішність і про ваше лікуванні.