Ліпосакція Топ-3 вилетів міфи

Ліпосакція або (ліпосакції) є дуже популярною процедурою для видалення стійких жирових відкладень в животі, руках, шиї, сідницях і стегнах. У більшості випадків, ліпосакція є відносно безпечним лікування амбулаторно, в якому жир відсмоктується використовуючи те, що відомо як канюлі трубки.

Процедура, як відомо, миттєво допомогти тим, хто бореться з жиром, у тому числі осіб, які страждають ожирінням, або disproportioned осіб, або просто середня мам, які не можуть повернутися у свої до вагітності фігура як би вони не старалися.

Хоча свідоцтва про ліпосакції безмежні, міфи також почали лютувати, так як люди вірять ліпосакції швидко виправити їх неправильне харчування і спосіб життя питань. У наступній статті перераховані топ-3 міфах (або помилкових очікувань), що люди про ліпосакції.

Для тих, хто розглядає процедуру, важливо, щоб ознайомитися з наступними міфів, щоб отримати найбільш реалістичне очікування того, що lipoplastyplasty може реально зробити для Вас або Вашого тіла.

* Міф 1: Ліпосакція є інструментом зниження ваги.

помилкових фактів.

Поки людина не може набрати вагу знову в певній області, де жирові клітини були видалені, будь-яке збільшення ваги виллються непропорційно до інших частин тіла. Крім того, оскільки жирові клітини не повністю видалені в цільовій області, надмірне переїдання після цієї процедури може призвести до залишилася жирових клітин рости, що приводить людину до збільшення ваги незважаючи на procedurethe лікування.

* Міф 2: ліпосакція видалимо проблемних зон, таких як целюліт, розтяжки і в’яла шкіра.

помилкових фактів.

Процедура призначена тільки для видалення стійких жирових клітин, у той час як формування контуру та існуючі фігури людини. Такі умови, як целюліт або розтяжки шкіри насправді умови, які видаляються під час цієї процедури. Насправді, целюліт і розтяжки насправді може виглядати гірше після ліпосакції, так як вони виділяються більше поруч з новим тоноване та контурні частини тіла.

* Міф 3: Людина буде втрачати вагу відразу після ліпосакції.

помилкових фактів.

Людина насправді важать більше, протягом перших 2-3 тижнів після процедури. Це пов’язано із затримкою рідини, яка часто потрібно кілька днів або тижнів, щоб повністю спадати. Проте, повною мірою наслідки дії цієї процедури не буде помічено до 4 до 6 місяців післяопераційного, як він приймає це довго для тіла, щоб пристосуватися до змін, які були зроблені.

За загальним визнанням, додавши, регулярне харчування і тренування відразу після операції може допомогти значно зменшити кількість часу, який потрібен, щоб побачити приголомшливі результати в організмі.

Як пунктів вище чітко, ліпосакція не є панацеєю для всіх тих, які відмовляються дієти і фізичних вправ, а також для тих, які очікують різні косметичні погляд (тобто видалення вільної шкіри, які можуть бути краще досягнута шляхом проходження живота ніж це було б ліпосакція).

Тим не менше, після вивчення загальних міфів, які оточують ліпосакції, то ймовірність того, що більше людей personnumber увійде в процедуру з реалістичними очікуваннями і знайти себе, вони дуже задоволені кінцевим результатом.