Журнал і гаманець маку тренер

Гаманець Журнал Тренер проводиться Тренер Шкіряний одяг, прем’єра американського виробника розкішних гаманці і сумки. Коли ви купуєте Тренер, ви купуєте продукт, розкішний спосіб життя, не просто аксесуар. На відміну від менших гаманці і сумки, тренер продукти насправді краще з віком. Їх шкіра високої якості та чудового шити і деталізація маю на увазі це інвестиції в шафі ви будете любити на довгі роки.

Тренер гаманець журнал або Tote становить близько 14 дюймів на 14 дюймів, що робить досить великий, щоб носити речі, як журнал або документи легко, але не настільки великі, щоб зробити його важким або громіздким. Легка італійська шкіра бездоганна і дивно гладкою на дотик. Він має 18-дюймовий ручок з 7 1/2 дюйми краплі, з милою металу обладнання нагадують витончених bridlery. Гаманця повністю з текстильної підкладкою і має всередині багатофункціональні кишені для речей, як мобільні телефони. Вона також має внутрішню кишеню на блискавці для додаткової безпеки. Гаманець має закінчення кліпу й інтер’єр кільце, прикріплене як зручне місце, щоб обрізати ваші ключі.

Було сказано, що кожна жінка повинна мати Тренер сумку, і, що кожна жінка хоче таємно один. Враховуючи універсальність і позачасовий стиль Гаманець Журнал тренера, це може бути дуже мудрою інвестицією для вас. Це ідеальне поєднання розкоші і елегантності, що кожна жінка повинна мати у своєму гардеробі.

Багато людей визнають відомий тренер “подвійний C” підпис логотипом на свою продукцію. Тренер відомий як виробник розкішних сумок і аксесуарів і стала одним з провідних дизайнерів Америки. Вони використовують різні якісні тканини та матеріали, щоб створити все, починаючи від ювелірних виробів і шарфи гаманці і сумки. Колекція пропонує Тренер сумочку стилів і квітів, які підходять для кожного сезону. Їх сумки включати стилі, які варіюються від розумної і вниз до землі, щоб модні і сміливі. Немає жодних сумнівів, що кожен знайде щось для задоволення їх потреб у виборі сумки на ремені, муфти, сумки, волоцюгами, гойдалки сумки, мішки і підгузників.

Колекція Тренер Мак не виняток їх стандарту якості. Мак колекції був вперше випущений в навесні 2006 року, але це вимагає нового напрямку на 2009 рік. Колекція включає в себе ряд п’єс, які складаються з сумки, напульсники, речовий сумки, волоцюгами, і Demis. Молодий і живої мак колекції виражається із принтом графіті, цукерки ароматизовані колірних палітр, блискучими паєтками, стразами, і павині пір’я. Мак колекції додає молодий варіація на все, що про чудових тренера. Це весела колекція сумок не так важко відстежити через різних джерел, які мають гаманці Тренер Мак для продажу.