Жовтень місяць обізнаності національних екземи. Догляд за шкірою поради ви можете використовувати

За даними Національного інституту здоров’я, близько 15 мільйонів чоловік у Сполучених Штатах страждають від екземи, хвороба, яка викликає сухість, свербіж і роздратування шкіри. На щастя, є все більше число ресурсів і продуктів, створених, щоб допомогти людям, що живуть з екземою.

Однією з таких організацій, Національної асоціації Екзема (NEA), має веб-сайт, присвячений просуванню екземи обізнаності шляхом проведення наукових досліджень та освіти. Один спосіб, яким вони очолили отримати слово про це загальний стан шкіри, є призначення в жовтні місяці, як національний місяць обізнаності екземи.

що таке екзема?

Спалахи екземи результат у сухому, червоний висип на шкірі, яка не тільки непривабливий, але може бути нестерпно свербить, ніяково і важко приховати. Типові симптоми екземи включають чутливість шкіри, червоний висип, сильний свербіж і навіть сухий, лущення плями на шкірі, які можуть тріскатися і кровоточити. Екзема може бути виділений в одній області або присутні на кілька областей на вашому тілі, таких як руки, лікті і внутрішню задню частину колін.

Екзема часто носить сімейний характер, і може бути викликано алергією, стресом, дратівливих миючих засобів, синтетичних тканин, і холодним. У той час як екзема зазвичай з’являється в дитинстві, він може розвинутися в будь-якому віці. Для тих, хто страждає від дуже сухої шкіри або екзема, Є кілька порад, експерти рекомендують:

Уникайте різкої зміни температури або вологості: перепади температури можуть викликати роздратування шкіри, щоб спалахнути, тому тримайтеся подалі від холодних температур і гарячої води, яка може позбавити шкіру вологи. Розглянути можливість інвестування в зволожувач для дому, тримати вологим повітрям.

Зволоження Правильно: Тримайте шкіру зволоженою з дерматологом довірених зволожуючий крем, який це без ароматів і спеціально розроблений для чутливої ​​шкіри, такі як Аквафор зцілення мазь, яка є багатою нераздражающей зволожуючий крем, який замикає вологу в шкірі, допомагаючи полегшити симптоми екземи . Щоб заспокоїти дуже сухої шкіри, експерти рекомендують “замочити ‘N’ друк” рішення: Купайтеся в теплій воді протягом 15 хвилин з ніжним нераздражающей прання. Відразу ж після цього нанесіть зволожуючий крем, такі як Аквафор на вологу шкіру, щоб зафіксувати міцного зволоження.

Тримайтеся подалі від екземи тригерів: Зведення до мінімуму симптоми екземи, уникаючи тригери, які можуть призвести до незручним спалаху, як надмірне очищення та рушників. Також уникайте колючий матеріалів, таких як шерсть, жорсткого мила, миючих засобів, та екологічних тригери, такі як пилок або шерсть домашніх тварин.