Invisalign невидимі брекети

Invisalign невидимі брекети дозволите випрямлення зубів за допомогою ряд чітких знімною пластиковою суміщення. Регулярно вирівняні зуби дати Вам гарну посмішку і забезпечення доброго здоров’я зубів. Invisalign невидимі брекети є революційними в тому, що вони повністю усунути необхідність використання металевих проводів і кронштейнів.

гарантовані високі результати протягом короткого часу

Invisalign невидимі брекети розроблені з використанням технологій тривимірної візуалізації комп’ютері після отримання укусу відбитки рот. Ці капи замінена іншою свіжий комплект кожні два тижні. Поряд з кожною заміною суміщення, ваші зуби будуть поступово перейти до пряміше позицій. Ці невидимі суміщення можуть бути налаштовані у точній відповідності зі специфікаціями для ваших зубів.

Користувачі в основному вдалося досягти позитивних результатів у плані поліпшення зовнішнього вигляду зубів і виглядає ще протягом початкових стадій обробки. У звичайних випадках тривалість лікування становить близько дванадцяти місяців. Необхідно проконсультуватися ортодонта кожні чотири-вісім тижнів. Це допомагає ортодонта оцінити ступінь поліпшення досягаються, а також зробити необхідні зміни відповідно до цього вимогам.

поліпшити свою посмішку, використовуючи зручний косметичний спосіб

Завдяки використанню цієї системи ортодонтичного лікування можна вирішувати практично всі нерівності зубів. До них відносяться overbites, crossbites, underbites, переповнені зубів, широко розставленими зубами і багато іншого. На рахунок зручності і комфорту пропонується, це лікування система широко вибрали багато підлітків і дорослі для вирішення зубів порушень.

насолоджуйтеся Invisalign невидимі дужки користь

Головною перевагою використання Invisalign невидимі брекети, що, як суміщення знімні, пацієнт може їсти їжу, не відчуваючи ніякого дискомфорту в роті. Це також легко підтримувати кращі гігієни порожнини рота. Ці випрямляч не вимагає частих коригувань як металеві брекети. Завдяки своїй невидимою власності, той факт, що ви проходите курс лікування залишиться приховано від інших.

Коли ви плануєте пройти лікування Invisalign невидимі дужки для вирівнювання зубів і поліпшити свої посмішки, завжди пам’ятати, щоб проконсультуватися у фахівця ортодонта, що мають досвід в цій галузі.