Instyler волосся стайлер огляд

Це тепер можна в салоні якість укладання волосся безпосередньо у вашому будинку із залізною волосся Instyler. Це дійсно інструмент для укладання волосся, які можуть розгинатися, блиск, і стиль волосся, забезпечуючи при цьому результати салон класу.

Instyler на відміну від багатьох стайлер волосся ви, можливо, належав раніше. Це не просто волосся праскою або щипці для завивки. Швидше, це найкраще описано як рухоме залізо волосся, який має чотири ряди точно вирівняні щетиною.

Унікальний дизайн волосся стайлер світить пасма волосся окремо, і допомагає користувачеві проводити результати, які набагато краще, коли в порівнянні з звичайними прасками, або інше тепле пристроїв для укладання волосся.

Звичайного заліза волосся стискає разом, сусла і кухарів ваші волосся через 2 дуже плитою. Але Instyler пресів і прасок Кожна пасмо волосся окремо. Рухомої гарячої поліровки пропонує вашого волосся температуру, яка потрібна, щоб випрямити і стиль його.

Оскільки циліндр обертається і рухається постійно, вона не призведе до зниження і варити волосся, як стандартні плоскі заліза. Окремої щетини допомагають окремим і розчісувати волосся, і спінінг дією гарячої допоможе польським кожне пасмо волосся, щоб забезпечити додаткову тіла, блиск і сяйво.

Сяючий особливістю Instyler споживає меншу кількість тепла, ніж звичайні плоскі заліза і часто дає чудові результати. Іншою перевагою є те, що крива від гарячого циліндра, що обертається на залізній волосся Instyler дозволяє вам робити локони, сальто і додати об’єм волоссю, що це дуже важко зробити за допомогою звичайного заліза волосся.

Для використання заліза Instyler волосся ви просто підключити шнур живлення і натисніть кнопку живлення. Індикатор барів на ньому включиться і почне блимати. Коли він перестане блимати Instyler може бути використаний. Ви просто закрити його через ваші волосся і почне обертатися сам по собі.

Ви просто перемістити його поступово по всій довжині волосся і повторити цю техніку, поки ви не закінчите. Рухомий нагрітого циліндра полірування та щетина буде робити велику частину роботи за вас. Instyler також може бути використаний як щипці для завивки через обгортковий ваші волосся навколо циліндра, що обертається з підігрівом полірування та закритті заліза Instyler волосся.