як зробити лінійні кольору та інших методів фанки кольору

Будинки колір волосся вартістю в мільйон доларів бізнесу, але є деякі послуги, які на дому колір волосся не може забезпечити. Ці послуги включають в себе нові і фанкі методів, використовуваних стилістами для створення користувацьких стилів і поглядів. Але якщо ви знаєте, як це зробити методи, ви можете зробити їх самостійно, без ступити в салоні. Ось лише деякі з останніх тенденцій салон квітів і як їх робити самі:

нарізки

Нарізка ймовірно, самий простий виділивши техніку для вас, щоб освоїти в домашніх умовах. Виглядають дуже модно і ідентифікується кілька кремезний моменти навколо особи або у передню частину волосся. Щоб використовувати цю техніку на ваше волосся, зробити 1, 2 або 3 горизонтальних розставань у верхній частині голови. Розставань має бути ¼ “до ½” товсті і не бути рознесені не менше 1 “один від одного.

Далі, працювати ваш колір через ділянку проділом переконавшись, що ви наситити волосся ретельно. Невиконання цієї вимоги може призвести до нерівномірного або плямистий колір. Спосіб за напрямами, промити, шампунь і сухою.

перекидний

Чайові великий технікою кольору використовувати, якщо у вас короткі або тисненою волосся. Все, що вам потрібно зробити, це змішати ваш вибраний колір залежно від напрямків. Потім, використовуючи свої пальці, щоб застосувати колір до останніх ½ “вашої довжини волосся. Використовуйте гребінець, змоченою в кольори, щоб додати додатковий інтерес і колір окремих частин вашого розрізу. Кращі місця, щоб гребінь на колір в чубчиком і верхніх шарів.

лінійний

Лінійний кольору прославили Крістіна Агілера. Хоча колір Христини була дикою і контрастний, цей метод також використовується в більш тонкі відтінки для створення класичних поглядів. Для лінійного кольору в домашніх умовах вам знадобиться два різних кольору волосся з тим же тональним значень. Різниця в кольорі може бути всього лише як тінь, два або бути різким.

Щоб почати процес лінійних кольору, в першу чергу необхідно створити свій розставань. Почніть з потиличної кістки (найбільш видні кістки в задній частині черепа) і почати зигзагом від вуха до вуха. Зигзаги повинні бути вузькими і глибокими. Прикріпіть верхню частину волосся вгору на корону. Потім продовжити зигзагоподібні розставання по периметру голови. Примітка: Ви не повинні мати тверде лінії проділом навколо передньої частини обличчя та волосся. Розставання повинно залишити тільки декілька пучки волосся тут і там безкоштовно.

Використання більш темний колір, застосовують кольору під пасмо волосся і нижню частину волосся на обличчі. Нанесіть світлий колір на всю верхню частину. Спосіб за інструкцією.

Як і всі методи кольору, розставань мають вирішальне значення при спробі використання цих прийомів для себе. Отже, зверніть особливу увагу на ваші розставання. Якщо вони не дивляться прямо, зробіть їх більш перед нанесенням кольору.