як вибрати професійного догляду за шкірою, яка працюватиме

, Встановити свій тип шкіри перед покупкою професійного елементи догляду за шкірою

Початкові дії, які ви повинні будете отримати до звузити варіанти серед кількох професійних продуктів по догляду за шкірою є визначення конкретного типу шкіри. Ви повинні думати про це обережно, так як може призвести до спекуляції на неправильний вибір, і погіршити стан вашої шкіри. Якщо ви знаєте напевно, що у вас жирна шкіра, наприклад, то дивитися тільки на продукти, які створюються для лікування цього типу шкіри. Але, якщо ви відчуваєте, що ви отримали те, що називають як комбінованої шкіри, жирної означає в деяких частинах, в той час як в інших сухих, ви, можливо, доведеться побачити шкірою спеціаліст першої, повною мірою з’ясувати тип шкіри, який у вас є.

активне проблеми шкіри

При виборі професійних продуктів по догляду за шкірою, ви також повинні брати до уваги будь-які активні умов шкіри, які ви відчуваєте. Наприклад, якщо ви шукаєте очищаюча маска, і у вас чутлива шкіра схильна до акне, то тип маски, які ви обираєте, повинні відображати цієї конкретної проблеми шкіри. Ви ж не хочете купити чистка продукт, який буде тільки посилити шкіру і викликати більше спалаху акне, чи не так? Переконайтеся, що повністю переглядати етикетки на будь-який предмет, перш ніж купувати їх, коли у вас є проблеми шкіри, які можуть бути погіршені її використання.

йти як можна природніше

Що стосується професійних товарів для догляду за шкірою, ви повинні прочитати маркування ретельно, і спробувати вибрати тільки ті, які мають велику частину своєї речовини в їх органічній формі. Вам не потрібно, щоб покласти багато речовин на чутливу шкіру, наприклад, тому що ви могли завдати шкоди, навіть не усвідомлюючи цього. Використання натуральних інгредієнтів набагато краще для вашої шкіри в цілому, і може навіть підвищити його на сцену, де ви більше не будете повинні використовувати дуже багато різних продуктів по догляду за шкірою. Навіть якщо вони використовують натуральні інгредієнти, вивчити інгредієнти бути впевнені в їх ефективності.

стиль життя

Останнє, що потрібно думати про при купівлі будь-яких продуктів по догляду за шкірою є ваш спосіб життя. Коли ви проводите багато часу на відкритому повітрі на сонці, то, можливо, що зволожуючий ви думали, наприклад, повинні також мають деяку форму інгредієнт блок сонця, або анти-старіння формулу. І, ніколи не дозволяйте вартість є визначальним розгляду на будь-яких професійних продуктів по догляду за шкірою, просто тому, що більш високі ціни, не обов’язково означає, що він працює краще.