це 2009. Ви очікували б безкоштовно загальнонаціональну базу даних про судимість, право

Ми бачимо це на телебаченні і в кіно. Хтось типу ім’я, введіть хітів і суне докладний звіт тлі. Проте насправді справа йде трохи інакше. По всій країні, вільно використовувати і належним чином базу даних про судимість просто недоступні. Насправді, концепція так званих “безкоштовних Кримінальну перевірку анкетних даних”, значною мірою сприяли всьому інтернету, виявляється міфом.

Навіть з технологіями і вже зібраною інформацією, право на збір докладної інформації, навіть інформацію про тих, з кримінальним минулим, можуть бути захищені згідно з державними нормами.

Це може здатися очевидним, але перед тим, щоб зусилля в спробі отримати більш детальну інформацію на когось, то двічі перевірте, щоб переконатися, що ви маєте право докладно, в першу чергу, особливо суб’єктів повне ім’я. Маючи дату народження або номер соціального страхування людини може допомогти.

Ви можете знайти біти і шматки інформації в різних місцях в Інтернеті. Спробуйте знайти сервіс, який надає розташування ув’язнених (як правило, безкоштовно). Аналогічна послуга доступна, який буде ідентифікувати, якщо людина знаходиться в списку сексуальних злочинців, або коли-небудь перебувало у в’язницю. Виправні установи, протоколів судових засідань і поліцейські історії може бути отримана, але трудомістким завданням, коли вам потрібно шукати в кожному штаті.

Роблячи процес таким чином, займає дуже багато часу, так що будьте готові. І пам’ятайте, що ви отримаєте те, що ви платите за (безкоштовно не завжди найкращий варіант). Деякий аналіз необхідний, щоб з’ясувати, чи дійсно всі ці зусилля варто використовувати свій дорогоцінний час, або витрачати гроші. Коли інформація виходить від авторитетного місця, як в поліції чи уряду, необхідно, щоб оголити деякі речі на увазі. Гаразд, це шлях вільний, але як ви знаєте, як до дати дані?

За певну плату може бути цінним спосіб обійти цю особливу заклопотаність. Хоча, більше виникає питань: скільки ви готові заплатити за таку послугу, і що саме ви отримуєте? Ваша відповідь буде виходити від ваших власних потреб – наскільки важливим є, що ви знаєте, якщо у людини є судимість?

Весь процес балансування між важливість інформації в загальній картині, кількість часу, який ви хочете витратити, і такі гроші ви хочете витратити.