скільки вартість відбілювання зубів

Якщо ви шукаєте, щоб відбілити жовті зуби або просто виглядати на всі сто, отримати ваші зуби побілілі, безумовно, скрасять ваші зуби і дати вам нове почуття впевненості в собі.

Залежно від того, де ви живете і які відбілювання зубів ви обираєте, може бути або дуже мало, щоб загальна вартість відбілювання зубів, або зовсім небагато, якщо ви обираєте щось на зразок лазерне відбілювання і у вас немає страховки, яка може охоплювати його. Це може коштувати від $ 150 і більше в арку, щоб отримати ваш стоматолог зробить це за вас.

Ви повинні бути щасливі знати, однак, що є багато різних варіантів, доступних для середньої людини, в тому числі за допомогою домашніх набори для відбілювання, зубні пасти і лазерне відбілювання. Незалежно від того, скільки грошей вам доведеться витратити, ви, ймовірно, буде в змозі дозволити собі принаймні один з доступних варіантів.

Використання відбілююча паста легко найдоступніший варіант там, хоча це, ймовірно, найменш ефективний метод. Трубка відбілювання зубів зубної пасти може коштувати всього лише чотири або п’ять доларів і доступна в приблизно кожному продуктовому магазині або магазині наркотиків в Північній Америці. Вам не потрібно порадою лікаря, щоб почати використовувати їх, але це гарна ідея, щоб проконсультуватися з дантистом спочатку, тому що у вас є плями на зубах не можуть бути знімними по відбілюючої зубної пасти. Причина в тому, що більшість продуктів відбілююча паста може приймати тільки видалення жирних плям поверхню. Якщо плями на ваших зубах пройти весь шлях до середини ваших зубів, ви будете потребувати більшої допомоги.

На домашнє відбілювання комплекти трохи дорожче, але вони, як правило, працюють краще, ніж просто зубна паста. Один продукт забезпечує капи, що ви заповните з гелем і носити протягом ночі, в той час як інші продукти дають вам смужками навколо ваших зубів. Незалежно від того, що ви виберете, швидше за все він буде дешевше, ніж лазерне лікування, але, ймовірно, менш ефективними.

Перш ніж вибрати будь-який з трьох доступних опцій, отримати консультацію установка з стоматолога, щоб з’ясувати, який з них краще для вас, щоб ви не витрачайте свої гроші і уникнути деяких можливих побічних ефектів у певних ситуаціях, що стоматолог буде знати, о.

Якщо ви віддаєте перевагу зателефонувати стоматолога, щоб дізнатися, терміни “на дому лоток відбілювання» або «Нічне відбілювання” повинна бути достатньою термінології використовувати при обговоренні служби, яку ви шукаєте. Пам’ятайте, що стоматолог не буде занадто божевільним про когось дзвінка навколо тільки, щоб отримати ціну, вони хочуть отримати пацієнти і будувати відносини з ними.