продовжують отримувати невеликі виразки всередині мого рота – як позбавитися дрібних холодної виразки всередині вашого рота

Я постійно отримую невеликі виразки всередині мого рота. На внутрішній стороні моєї нижній губі. Вони боляче дуже погано, і жало. Вони не виглядають як пухир, більше схоже на мозоль? Чи є це герпес? Якщо так, то як позбутися від дрібних холодної виразки всередині вашого рота?

Як ви вже знаєте, це герпес і дуже заразна. Немає цілувалися протягом 10 днів після того, як вони зникають, або ви будете пройти його разом. Я знаю, це важко! Так що просто поцілувати обличчя шиї або закритих ділянок шкіри.

Але, наскільки Як позбутися від дрібних холодної виразки всередині вашого рота, то, ви повинні дотримуватися цього: Наскільки заспокійливу та позбавлення їх слухати казки наступних старих дружин:

Проковтнути, так як багато слини це можливо, висушіть до постраждалого району і Пет столовий цукор на них, кожну годину або так …. ви побачите, що протягом двох днів вони пішли. Я сказав про це лікарю дама в порошку кімнату великою справою, і кілька років по тому вона зустріла мене на вечірці і згадав про мене! Вона обняла мене і сказала мені, він дійсно працював. Я знаю, що робить для мене це працює

Вона також може бути виразки в роті. Вони так схожі на біль, і сирі областях, які є червоними і відкритим. Ви сіли, або низькі? Може бути, подолання хвороби, ви також можете, не вистачає вітамінів і мінералів, ви їсте хороше різноманітне харчування? Чи приймаєте ви вітаміни? У той же час, спробуйте теплий рот солоною водою промити. Це допоможе очистити і зцілити виразки.

Для лікування герпесу, ви можете також отримати Q-Tip і покласти регулярні оцту на ньому 3 рази на день (15-20 секунди щоразу, довше, якщо ви можете витримати його). Остерігайтеся, це буде жалити і буде пахнути погано, але це працює. Крім того, коли ви відчуваєте, що починаєте розвивати поставити деякі там, поки він не пішов. Так, ви можете носити зволожуючий CHAP-палки або помаду. Я використовую цей засіб для недовго.