мед як зволожувач – дізнатися правду тут

Якщо ви думаєте про позитивні аспекти формулу, яка показує мед як зволожуючий крем, є кілька речей, які ви могли б хотіти знати. Перша справа, що не всі мед такої ж якості, так що ви повинні вибрати одну конкретну для досягнення максимальних результатів.

Друга справа, що не всі, мовляв, “природний” формул, які містять це з’єднання насправді всі органічні взагалі.

Кращий мед для використання у формулі косметики є одним з monofloral меду, тому що вони містять конкретних атрибутів, які можуть виходити тільки від переважно з нектару однієї рослини родини. Навіть серед цих типів існують різні рівні якості, і часто, коли різні сорти змішуються один тип, можливо, доведеться бути зібрано вже, щоб не забруднити тонкі напруги.

Використання меду як зволожувач є те, що практикувалося ще з часів фараонів. Навіть цариця Клеопатра сприяння цього з’єднання у вигляді краси допомоги, тому що вона вважає, що мед насправді зробив її шкірі виглядати молодше. Ймовірно, вона була права, бо мед багатий антиоксидантами, які можуть мати сильний ефект проти старіння на шкірі.

Антиоксиданти необхідні для боротьби з вільними радикалами, викликаного нашим впливом ультрафіолетового випромінювання від Сонця. Ці вільні радикали відіграють роль у виникненні наша шкіра з віком, і наші тіла разом з нею. Вони ламають нас протягом довгого часу, нападаючи на наші клітини, і це тільки за допомогою антиоксидантів, які їх пошкодження отримує відремонтувати.

Я вже говорив раніше існують різні рівні якості, коли мова заходить про вашому виборі меду як зволожуючий крем, і якби я повинен був вибрати одну було б активну Нової Зеландії Манука мед. Цей мед визнається як багатшими антиоксидантами, ніж інші доступні з’єднання, а також має найпотужніші антибактеріальні та протигрибкові властивості будь-яких інших компонентів рослинного походження.

Не думайте, однак, що активний мед Манука це все, що вам потрібно для того, щоб шкіра виглядає молодшою, тому що є інші природні сполуки, які допоможуть у приймаючи років від вашого зовнішнього вигляду. Візьмемо, наприклад, пептид білків і ферментів суміш, яка знаходиться в одному з більш дрібних частинок продукту Манука мед. Це з’єднання може зробити ваше повернення втрачених сполучної тканини видних рівнях.

Ці формули за участю Манука мед як зволожувач також містять Cynergy ТЗ, який сприяє збільшенню виробництва клітини необхідні для утворення нового колагену і еластину. Існує також екстракт бурих водоростей, які здатні відключення ферментів у шкірі, які викликають розпад гіалуронової кислоти. Це дає вам три цінних зброєю в боротьбі проти старіння.

Виберіть ці анти старіння формул, що містять Манука мед як зволожувач, і насолоджуватися перевагами, які вона, Cynergy ТЗ і вакаме екстракт може дати вам. Для додаткового захисту проти старіння, ви можете розглянути доповнює ваш раціон з високою якістю продукту антиоксидантом також. Ви ніколи не буває занадто багато анти старіння речовин працює для вас.