макіяж ТБ несе відповідальність за підлітків косметичної хірургії походу, показує дослідження

“Жіночий косметичної хірургії знаходиться на підйомі і пару дослідники говорять, що реаліті-шоу, уявлення косметичної хірургії в позитивному світлі відповідальні за це. Команда чоловіка і дружини, яка нещодавно опублікувала свої висновки в образ тіла, стверджує, що підлітки, які дивляться реаліті-шоу на косметичної хірургії, такі як “Extreme Makeover”, “Extreme Makeover – Home Edition”, “Лебідь” “Nip / Tuck »,« Я хочу відомим обличчям “,” Ставлення до краси “,” д-р 90210 “і” Реальні домогосподарки “, швидше за все, вважають косметичних процедур, ніж підлітки, які цього не роблять.”

Дослідження було проведено дослідження Шарлотта Марки, ад’юнкт-професор психології в Rutgers-Camden та її чоловік Патрік Марки з Університету Вілланова, який опитаних близько 200 підлітків і молодих людей, які розглядають макіяж дому та екстремальних програм перетворення. Дослідження показало вражаючий факт, що підлітки, які розглядають крайні програм перетворення були більш схильні вважати косметичної хірургії для підвищення своєї зовнішності, ніж тих, хто дивиться програму будинки макіяж. Велика частка підлітків, які отримують натхнення від телевізора макіяж жінки.

Markeys зауважив, що жіночий підлітка глядачам ТБ макіяж вважають пластичну хірургію як відмінний спосіб досягнення своєї мрії. Більшість підлітків, опитаних Markeys зазначив, що шоу були “надихає”. Наприклад, рішення Терези Guidices ‘відкрито досліджувати процедури збільшення грудей в “Реал домогосподарки”, можливо, був натхненником багатьох підлітків і молодих людей йти в збільшенні грудей процедури, забезпечуючи величезний поштовх для косметичної промисловості хірургії.

Пару попереджає, що такі шоу можуть тиск підлітків і молодих людей «зробити що-небудь про свою зовнішність» і відповідають встановленим стандартам краси. Дослідження також показує, що перетворення ТБ депресії зазвичай привертає підлітків. Шарлотта сказала: “Там немає ніяких переконливих даних, що косметичні операції роблять людей більш щасливими, тільки те, що він робить постійних клієнтів. Є дуже багато повідомлень говорить нам, щоб виправити себе, – але ми повинні сказати нашим дітям: «Я люблю тебе таким, який ти є”.

Markeys, однак, не врахували впливу перегляду програм, таких як “Кейт плюс вісім», де Кейт Госселін займає майже всіх косметичних процедур по хірургії під сонцем і не дуже задоволені результатами. Дослідження ігнорує негативні реакції на пластичну хірургію показують по телевізору та їх вплив на підлітка глядачів. Наприклад, в епізоді “Hills”, в якому сестра Хайді Монтаг і мати радять їй взяти терапії для її невпевненості в собі після того, як її марафону сесії десять косметичних операцій і подібних шоу реаліті-шоу не були розглянуті.

Іншими словами, пара розглядала тільки макіяж ТБ показує, що даний косметичної хірургії в гламурній манері. Хоча є повідомлення, що тиск жінок, щоб “виправити себе”, є також повідомлення, які передають радість прийняття себе. Одночасно, він не може заперечувати, що косметичні операції, коли виконується за правильним причин, може значно поліпшити якість підліткового життя. Підлітки розгляді косметичної хірургії та їх батьки повинні пройти кілька годин консультацій та консультацій перед операцією до встановлення, чи дійсно вони потребують процедури.