лосьйон для рук, щоб полегшити пігментних плям – що б перевірити

Якщо ви шукаєте боку лосьйон для освітлення пігментних плям, ви не самотні. Це загальна проблема, що люди стикаються, як їх вік тіл, і їх очевидним вибором лікування є простим у використанні крем або лосьйон замість будь-якого дорогого лікування.

Є, однак, кілька помилок, щоб уникнути при пошуку крем місці віку. Купити неправильно і ви не можете також використовувати будь-який крем взагалі. Давайте з’ясуємо, як визначити хороший крем місці віку.

Якщо ви погляньте на сторони лосьйон для освітлення пігментних плям, які зазвичай доступні в магазинах, можна побачити, що його інгредієнти містять багато хімічних речовин. Парабени, наприклад, використовувані в цих продуктах як консервант. Це небезпечні хімікати, які можуть викликати серйозні побічні ефекти, як рак в довгостроковій перспективі. Парфумерія, також широко використовується в цих продуктах, щоб зробити їх більш привабливими і привабливими для клієнтів. Справа в тому, аромати також хімічні речовини, які можуть викликати роздратування шкіри.

Інші часто використовуваних інгредієнтів буде включати деякі слабкі кислоти для знищення пігментних плям. Те, що вони не говорять вам, те, що ці кислоти також знищить клітини шкіри навколо вікових плям. Це може викликати деяке роздратування шкіри, незначні болі, і може залишити вашу шкіру сировини і болючим.

Кращий спосіб уникнути всього цього, це подивитися на природний лосьйон для рук, щоб полегшити вікових плям. Шукайте крем освітлення шкіри, які можуть зменшити вміст меланіну в шкірі. Такий крем буде видалити причину пігментних плям, як вікові плями не що інше, концентровані меланіну в шкірі. Використання крему з натуральними інгредієнтами буде також гарантувати, що ви не мають ніяких побічних ефектів від крему.

Тепер давайте поглянемо на інгредієнти, які ми хочемо в нашому крему:

Extrapone Nutgrass – Це, без сумніву, найбільш важливим інгредієнтом в крем місці віку. Це було показано в дослідженнях, щоб зменшити меланіну у шкірі на 40%. Це допомагає у видаленні, а також запобігти вікові плями, що з’являються на шкірі.

Cynergy TK – Це дивовижний інгредієнт, який допомагає в підтримці шкіру пружною і гладенькою, стимулюючи вироблення колагену в нашій шкірі. Колаген є білком, який робить нашу шкіру пружною і твердою. Cynergy TK також зволожує шкіру глибоко і видаляє сухість, що зазвичай відбувається в шкірі має вікових плям.

Олія з виноградних кісточок – Це натуральне масло є прекрасним зволожуючим а також захищає шкіру від УФ-променів сонця – основна причина збільшення меланіну в шкірі.

На закінчення, просто подивіться на ці природні інгредієнти в лосьйон для рук, щоб полегшити вікові плями легко. Ви можете мати плям на, молодої шкіри ще раз!