дізнатися про парфумерії

Різними формулами комерційної парфумерії захищені. У той час вони були широко опубліковані, переважають складні процедури хімічної та інгредієнтів, які мали б невелике сенсі, що він може бути корисним для опису з досвідом запах. Тим не менш, експерти духів можуть прийти до вельми вмілого і визначити частин на оригінальні аромати таким же чином, як винні експерти.

Найбільш зручний спосіб почати описувати духів засноване на їх рівень концентрації, побутової належить, і замітки про парфуми, які впливають на загальне враження від парфум від перша програма з останніх слідів затяжний аромат.

Рівні концентрації

Парфюмерне масло обов’язково розбавляють розчинником просто тому, що нерозбавленого масла (натуральний або синтетичний) містять високі концентрації летючих компонентів, які можуть призвести до алергічної реакції і майже безумовно травми, як тільки використана безпосередньо на шкіру або одяг.

До найбільш відомих розчинник для розбавлення духи масло являє собою етанол або суміш етанолу і води. парфюмерне масло також може бути розведений через нейтральні ліпіди запаху, наприклад, жожоба, фракціоноване кокосове масло або віск.

Так як відсоток нижче ароматичних сполук, простий факт від інтенсивності та тривалості життя на запах створений. Різноманітність парфумерії або духи будинку призначити численним кількістю масла до кожного з своїх парфумів. Таким чином, навіть при тому, що нафта концентрації парфумів у парфумованої води (EDP) розбавлення обов’язково буде вище, ніж точно такі ж духи в Туалетна вода (EDT) з тієї ж області, дійсна кількість може мінятися залежно від парфумерних будинків. EDT від 1 проживання, можуть бути сильніше, ніж EDP від ​​іншого.

Крім того, деякі аромати в точно таке ж ім’я товарами, але ще одна назва концентрації цілком може не тільки різняться за своїми розведення, але фактично використовують різні суміші парфумерного масла в цілому. У деяких випадках, наприклад, слова “крайній” або “концентрованою” супроводжувалися іменами із зазначенням запах парфумів зовсім інший, який стосується тільки завдяки угоді схожа на парфумах. Випадку, якщо б Chanel Pour Monsieur і пан Concentree.

Наприклад, щоб створити версію EDT аромату яскравіше і свіже EDP, EDT нафти “оптимальною”, щоб утримувати кілька набагато більше верхніх нот-менш базові ноти.

Olfactive сімей

Угруповання парфумерії, як і будь-яке таксономії, жодним чином не може бути повністю об’єктивним процесом або остаточним. Досить багато ароматів містять аспекти різних сімей. Навіть духів позначений як «квітка», але тонкі нюанси будуть мати інші ароматичні сполуки. “True” унітарне аромати рідко виявили в парфумерії, тому що це вимагає, як парфуми, щоб існувати тільки як один ароматичний матеріалу.

Класифікація за парфумерної членів сім’ї є проблемою для початку опис духів, але воно не може визначити конкретні характеристики цього парфуму.