волосся праскою 14 січня – використовує

Що так багато різних розмірів прасок волосся, важливо розуміти, що текстури і довжини волосся, а також ваш бажаний вид багато в чому залежить від розміру плити ви виберете. Якщо у вас коротке волосся, які Ви повинні вибрати 3/8 “до 1” і випрямлення заліза. Більш довге волосся вимагають більшого розміру плити, я рекомендую 1 ½ “до 2 ¼”. Один з моїх улюблених розмірів 1 ¼, тому що це настільки універсальні. Вона дозволяє стиль практично будь-якої довжини волосся і досягти будь ви хочете подивитися. Він досить малий, що дозволяє створювати тонн обсяг близько до коренів і досить великий, щоб ефективно випрямити повний волосся в розумну кількість часу.

Інший стиль благо 1 ¼ “випрямлення заліза є те, що він також може бути використаний для додавання м’якими завитками, хвилями або сальто. Для цього типу теплових стиль забудьте придбати праска з вигнутими краями пластини і тверді керамічні пластини. Це допоможе запобігти зачеплення і складки на волосся.

Я рекомендую тільки професійний клас праски, оскільки вони включені всі найсучасніші технології і якість компонентів. Краще термічним інструментів забезпечення винятковий результат моделювання, швидше нагріваються, послідовне температур, кілька температурних режиму, і тверді керамічні пластини, які запобігають гарячих точках, основна причина поломки і термічних ушкоджень.

Найкраще низька вартість професійний праска волосся: HAI Кабріолет Керамічна Flat Iron – 1 1/4 “- ця унікальна заліза створює незліченні стилів, включаючи прямі, кучеряві або відбитим на всіх типів волосся Завдяки нано турмалін надають керамічні пластини, цей інструмент ущільнює кутикулу і замки. вологу з негативними іонами і інфрачервоне випромінювання; залишаючи волосся здоровими, блискучими і красивими.

Особливості включають в себе:

* Керамічні пластини сапфіра
* Плаваючі пластини
* Регульованими налаштуваннями температури
* Ергономічний дизайн
* Послідовне тепла

Вищий сорт професійний праска: BaByliss Pro Nano Titanium Керамічна Flat Iron – 1 1/4 “(# BABNT2091) – Ця праска поєднує нано технології з високою теплопровідністю титану і жароміцних властивостей Райтон поставити сучасні продуктивності з меншим стресом і пошкодження волосся.

Особливості включають в себе:

* Титана і керамічних пластин
* Advanced Surround тепла
* Далекого інфрачервоного тепла
* Перемінної температурою
* Температура до 450 F
* Іонна технологія
* Зручний тонкий дизайн