ваша шкіра самим обтяжуючих взимку

З усіма її покрита снігом, блискучі краси приносить необхідність мастеринг догляду за шкірою через сильні холоди і відсутності вологості, які вона приносить. У той час як зазвичай пропонує літнє шкіру природної вологи (певною мірою), зима приносить природну сухість.

Важливо протидіяти зима суха, лущиться шкіра в цілях боротьби старіння, що може трапитися, а також захистити шкіру від обвітрювання, тріщин, і стають роздратованими. Велику частину часу, розтріскування і роздратування може бути свербіж і подряпин призводить до розривів у вашій шкірі. Коли ваша шкіра тріскається, ви уразливі для атаки від бактерій, вірусів і алергенів. Підтримуючи шкіру зволоженою і турботу, він знаходиться у відмінному стані виконувати свою основну функцію, захищаючи вас.

Одна з найважчих речей для багатьох людей (особливо в холодному кліматі) це усвідомити, що сонячні промені можуть пошкодити вашу шкіру в зимовий час, так само, як вони можуть в літній час. Насправді, шкіру, яка систематично піддається впливу променів взимку СФ (у сніговому кліматі) насправді більш схильні страждати пошкодження, що ті ж шкіри в літній період.

Це пов’язано з двома чинниками. Першим чинником є ​​снігу. Коли промені сонця вдарив цього природного білого покриття, набагато більше, ніж блищать, вони відображають. Це означає, що потік УФ променів від Сонця до Землі, ваша шкіра удар, але потім потрапив у сніг і оговтатися вгору. Ті промені знову вдарився відкриті ділянки шкіри. Це зовсім те ж саме поняття, як хтось, хто засмагає використанням фольги засмаги ковдру. Іншим фактором є те, що дуже небагато людей розуміють, що вони повинні носити сонцезахисні креми в зимовий період.

Люди, які роблять багато снігу лижі зазвичай знати, щоб використовувати це зручно, мало захисника, але кожен день натовп просто не вважає променів і їх відображення. Ви, ймовірно, випробували сухе, червоне обличчя будучи зовні в зимовий період, ви, ймовірно, говорив людям, що у вас було обвітрене. Ви коли-небудь замислювалися, що це виглядало так само, як ваш літню засмагу?

Якщо у вас темні окуляри, був там білі, єнота маски стилю на обличчі, де окуляри були? Хоча вітер може виразно глава шкіру, створюючи неймовірне печіння, багато людей, які думають, що вони мають обвітрене насправді страждають від зимових сонячних опіків.

Очевидно, що відповідь на це умова не забувайте використовувати сонцезахисний крем на будь-якому ділянки шкіри, які піддаються впливу зимових погодних умовах. Це особливо важливо, якщо використовуються будь-які продукти догляду за шкірою або ліки наносять на шкіру, які містять третиноїн в якості активного інгредієнта.

Якщо ви робите багато пілінг, ви можете виявити, що ви повинні налаштувати ваш режим так, щоб ви не пілінг в тій же мірі. Суха шкіра може бути роздратовані пілінг через альфа-гідрокси кислоти, так що ви можете розглянути тільки за допомогою альфа-гідрокси заснована відлущуючий лікування тільки один раз на тиждень або рідше.

Зволожувачі можуть допомогти зберегти шкіру вологою в суху погоду взимку, теж. Хоча багато посібників по догляду за шкірою рекомендується використовувати ці, я вважаю своїм обов’язком сказати вам, що ви не повинні використовувати їх, якщо у вас алергія на формах або цвілі. Якщо ви не, що це здорово! Зволожувачі збираються бути в змозі допомогти вам. Якщо ви чи хтось у вашому будинку страждає від цих алергії, не рекомендується для Вас, щоб використовувати зволожувач повітря. Пам’ятайте, що внутрішні шкоди з’являється на вулиці.

Незалежно від того, скільки зволожувач допоможе вашій шкірі ззовні, якщо ви страждаєте через внутрішні роздратування від алергії, це відіб’ється на вашому стані шкіри.

Надмірно гарячий душ не добре для вашої шкіри в будь-який час року, але протягом зими, вони особливо шкідливі. Природні масла руйнуються і видаляються зі шкіри в гарячій воді.

Крім того, ви повинні розглянути можливість використання миючого засобу чистячі безкоштовно в зимові місяці, так як це залишить багато корисні натуральні масла в шкіру і очистити надлишки масла і сміття геть.